| 31.07.2008, 19:53.22 | |
TV NOVA analogTak koukam na TV NOVA na analogu na jizni morave (Znojmo) a koukam a koukam a oni vysilaji v nejakym silenym formatu.... Mam TV LCD ktera ma automat rozliseni a tedka to nejak hapruje... Vsechny ostatni programy jsou v normalu.... Mate nekdo stejny vysledek |
![]() Kony.cz |