Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 19:53.22

TV NOVA analog

Tak koukam na TV NOVA na analogu na jizni morave (Znojmo) a koukam a koukam a oni vysilaji v nejakym silenym formatu.... Mam TV LCD ktera ma automat rozliseni a tedka to nejak hapruje... Vsechny ostatni programy jsou v normalu.... Mate nekdo stejny vysledek
uživatel
Kony.cz