Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 20:08.25

mimo téma...ovladač zvukovky

poraďte prosím, kde bez problémů stáhnu ovladač na starší zvukovku YAMAHA YMF719E-S ISA pro WIN98se. S googlem se mi nedaří (sice milion odkazů, ale stáhnout to nejde).
Případně, pokud to někdo máte, pošlete prosím
díky
uživatel
rost
31.07.2008, 20:49.03

RE: mimo téma...ovladač zvukovky

tak si vygoogluj heslo na to kde to je :)
uživatel
bublajs
31.07.2008, 20:56.36

RE: mimo téma...ovladač zvukovky

precitaj si toto:

http://www.yamaha.co.jp/english/product/lsi/download/win2kme.html

driver pre tuto Yamahu by mal byt sucastou instalacneho CD Windozov

1. Go to "Start" - "Setting" - "Control Panel", and double click "Add New Hardware".
2. When the Add/Remove Hardware Wizard starts, select "Add device", "Add New Device" then "Search For New Hardware".
3. Double click "Sound, Video and Game Controller" and select "YAMAHA" at the left.
4. Then select "YAMAHA OPL3-SAx WDM driver" at the right.
uživatel
sgi320
31.07.2008, 22:14.47

RE: mimo téma...ovladač zvukovky

skús pohladať tu
http://list.driverguide.com/list/company1165/index.html
uživatel
Dukeso