| 31.07.2008, 20:08.25 | |
mimo téma...ovladač zvukovkyporaďte prosím, kde bez problémů stáhnu ovladač na starší zvukovku YAMAHA YMF719E-S ISA pro WIN98se. S googlem se mi nedaří (sice milion odkazů, ale stáhnout to nejde).Případně, pokud to někdo máte, pošlete prosím díky |
![]() rost |
| 31.07.2008, 20:49.03 | |
RE: mimo téma...ovladač zvukovkytak si vygoogluj heslo na to kde to je :) |
![]() bublajs |
| 31.07.2008, 20:56.36 | |
RE: mimo téma...ovladač zvukovkyprecitaj si toto:http://www.yamaha.co.jp/english/product/lsi/download/win2kme.html driver pre tuto Yamahu by mal byt sucastou instalacneho CD Windozov 1. Go to "Start" - "Setting" - "Control Panel", and double click "Add New Hardware". 2. When the Add/Remove Hardware Wizard starts, select "Add device", "Add New Device" then "Search For New Hardware". 3. Double click "Sound, Video and Game Controller" and select "YAMAHA" at the left. 4. Then select "YAMAHA OPL3-SAx WDM driver" at the right. |
![]() sgi320 |
| 31.07.2008, 22:14.47 | |
RE: mimo téma...ovladač zvukovkyskús pohladať tuhttp://list.driverguide.com/list/company1165/index.html |
![]() Dukeso |