Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 21:08.58

Rychlost DIGI tv

V lednu jsem podal výpověd a trvalo to jen 7 měsíců něž mě přišel potvrzující dopis o zrušení smlouvy.Ještě že jsem neměl ty příjímače dva,bych se asi nedočkal.
uživatel
Fandax
31.07.2008, 21:13.40

RE: Rychlost DIGI tv

Na slovensku 6 mesiacov
:razz:
uživatel
edizon2
31.07.2008, 21:20.39

RE: Rychlost DIGI tv

Je síce pravda, že potvrdzujúci dopis doteraz chodil asi po 5-6 mesiacoch, no zákazník už bol väčšinou vyradený z evidencie po dvoch mesiacoch. Iba kvôli ich internému bordelu chodili zákazníkovi naďalej faktúry, no nemusel ich vyplatiť. Stačilo sa informovať na infolinke, a vo väčšine prípadov s tým problémy neboli. V poslednej dobe však už aj dopis chodí načas a žiaľ už aj nezabúdajú vypnúť kartu, ako sa to stávalo doteraz.
uživatel
silverosbd
02.08.2008, 16:45.01

RE: Rychlost DIGI tv

:-) skoda ze uz stihaji vypinat karty :-)

co budou delat s tolika vracenymi receivery?
uživatel
gorro