| 31.07.2008, 21:08.58 | |
Rychlost DIGI tvV lednu jsem podal výpověd a trvalo to jen 7 měsíců něž mě přišel potvrzující dopis o zrušení smlouvy.Ještě že jsem neměl ty příjímače dva,bych se asi nedočkal. |
![]() Fandax |
| 31.07.2008, 21:13.40 | |
RE: Rychlost DIGI tvNa slovensku 6 mesiacov:razz: |
![]() edizon2 |
| 31.07.2008, 21:20.39 | |
RE: Rychlost DIGI tvJe síce pravda, že potvrdzujúci dopis doteraz chodil asi po 5-6 mesiacoch, no zákazník už bol väčšinou vyradený z evidencie po dvoch mesiacoch. Iba kvôli ich internému bordelu chodili zákazníkovi naďalej faktúry, no nemusel ich vyplatiť. Stačilo sa informovať na infolinke, a vo väčšine prípadov s tým problémy neboli. V poslednej dobe však už aj dopis chodí načas a žiaľ už aj nezabúdajú vypnúť kartu, ako sa to stávalo doteraz. |
![]() silverosbd |
| 02.08.2008, 16:45.01 | |
RE: Rychlost DIGI tv:-) skoda ze uz stihaji vypinat karty :-)co budou delat s tolika vracenymi receivery? |
![]() gorro |