Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.08.2008, 08:30.22

@dempsey

Zdravim,
Napiš mi transpordery,na kterých chceš vyzkoušet tu Fubu a Gibertinku.V neděli to budu dělat.
uživatel
Saxon
01.08.2008, 09:15.04

nazdar

tak teda vyskúšaj:
7°W 12284 V 27500 /prípadne niečo z horizontálu/
75°E 12518 V 22000

daj vedieť ako to budeš robiť.Ideálne by bolo na motore
uživatel
dempsey
01.08.2008, 09:34.23

RE: @dempsey

Bohužel,bude to pouze stativ.Montážní stolice s kolmými držáky 60mm a 48mm.Dám Ti vědět s výsledky.Chceš informace ze Satlooka/BER a úroveň/,nebo tři klasické údaje na Openboxu?
uživatel
Saxon
01.08.2008, 09:54.34

Saxon

ak Ti to nerobí problém tak obidva
uživatel
dempsey
01.08.2008, 09:56.31

RE: @dempsey

ok.
uživatel
Saxon
01.08.2008, 09:59.40

pre zaujimavosť

GIB/85/+INV-zap.svk,oblačno,-37dBm
OPBX 820- 5,8dB
69% :)
uživatel
mat
01.08.2008, 10:01.25

RE: @dempsey

je to 75E,-12518V-22000
uživatel
mat