| 01.08.2008, 08:30.22 | |
@dempseyZdravim,Napiš mi transpordery,na kterých chceš vyzkoušet tu Fubu a Gibertinku.V neděli to budu dělat. |
![]() Saxon |
| 01.08.2008, 09:15.04 | |
nazdartak teda vyskúšaj:7°W 12284 V 27500 /prípadne niečo z horizontálu/ 75°E 12518 V 22000 daj vedieť ako to budeš robiť.Ideálne by bolo na motore |
![]() dempsey |
| 01.08.2008, 09:34.23 | |
RE: @dempseyBohužel,bude to pouze stativ.Montážní stolice s kolmými držáky 60mm a 48mm.Dám Ti vědět s výsledky.Chceš informace ze Satlooka/BER a úroveň/,nebo tři klasické údaje na Openboxu? |
![]() Saxon |
| 01.08.2008, 09:54.34 | |
Saxonak Ti to nerobí problém tak obidva |
![]() dempsey |
| 01.08.2008, 09:56.31 | |
RE: @dempseyok. |
![]() Saxon |
| 01.08.2008, 09:59.40 | |
pre zaujimavosťGIB/85/+INV-zap.svk,oblačno,-37dBmOPBX 820- 5,8dB 69% :) |
![]() mat |
| 01.08.2008, 10:01.25 | |
RE: @dempseyje to 75E,-12518V-22000 |
![]() mat |