| 01.08.2008, 09:38.47 | |
Druhá TV na jedné anténěMám normálně fungujíci satelit na Astru 23 a 19,5..Je možné za přepínačem Diseque udělat odbočku a vést signál do další televize? Jaké součástky, případně názvy mám nakoupit..Za radu děkuji.. |
![]() bortak |
| 01.08.2008, 09:41.00 | |
RE: Druhá TV na jedné anténěpro nezávislý příjem na obou TV určitě ne!U antény je třeba za současné dva LNB single, dát dva LNB Twin a přidat další Disecq přepínač.Vše se pochopitelně musí správně propojit s druhým satelitním přijímačem. |
![]() Saxon |
| 01.08.2008, 12:13.24 | |
RE: Druhá TV na jedné anténěNo dá sa to pri konvertoroch quatro a multiprepínači, ale pre tvoj prípad bude ekonomickejšie riešenie, ktoré popísal Saxon.Prípadne si kúp monoblock 4,3°Twin - jednoduchšia inštalácia. |
![]() disdzo |