Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.08.2008, 09:38.47

Druhá TV na jedné anténě

Mám normálně fungujíci satelit na Astru 23 a 19,5..Je možné za přepínačem Diseque udělat odbočku a vést signál do další televize? Jaké součástky, případně názvy mám nakoupit..Za radu děkuji..
uživatel
bortak
01.08.2008, 09:41.00

RE: Druhá TV na jedné anténě

pro nezávislý příjem na obou TV určitě ne!U antény je třeba za současné dva LNB single, dát dva LNB Twin a přidat další Disecq přepínač.Vše se pochopitelně musí správně propojit s druhým satelitním přijímačem.
uživatel
Saxon
01.08.2008, 12:13.24

RE: Druhá TV na jedné anténě

No dá sa to pri konvertoroch quatro a multiprepínači, ale pre tvoj prípad bude ekonomickejšie riešenie, ktoré popísal Saxon.Prípadne si kúp monoblock 4,3°Twin - jednoduchšia inštalácia.
uživatel
disdzo