| 01.08.2008, 11:35.03 | |
Olympiáda v HDTVDobří lidé, drazí příznivci obrazu ve vyšším než malém rozlišení. Buďte té ochoty a podělte se se mnou o své chystané plány na příjem LOH 2008 v HDTV. Jaké programy vůbec bude lze přijímat a jak jejich kódovaný příjem zabezpečíte, abyste se mohli kochati velkými rozměry obrazu bez ztráty obrazové kvality?Děkuji mnohokrát za vaše názory. |
![]() Aftarant |
| 01.08.2008, 11:38.23 | |
RE: Olympiáda v HDTVSTV3 na SlovakLink kartu |
![]() Billysk |
| 01.08.2008, 11:44.00 | |
RE: Olympiáda v HDTVvyzera to, ze napriklad dnes spustena M2 (magyar2 na Hotbird) bude vysielat olympiadu freedetto AnixeHD |
![]() losparabo |
| 01.08.2008, 11:44.21 | |
RE: Olympiáda v HDTVKartu mám (ta novější asi rok stará), registrovaná na mě jako na občana ČR. Jak si půjde tedy STV3 předplatit? |
![]() Aftarant |
| 01.08.2008, 11:45.57 | |
RE: Olympiáda v HDTVA na Anixe HD bude olympiáda online? |
![]() Aftarant |
| 01.08.2008, 11:46.20 | |
RE: Olympiáda v HDTVAftarant:Nebude treba nič predplácať.Keď máš Sky Link kartu ,tak ti to pôjde automaticky |
![]() Blooddog |
| 01.08.2008, 11:55.44 | |
RE: Olympiáda v HDTVNo tak to bych právě neřekl. Jde mi na ní akorát Filmbox a Filmbox Extra a STVčka včetně Markýzi a Jojky nejdou. |
![]() Aftarant |
| 01.08.2008, 11:56.58 | |
RE: Olympiáda v HDTVAftarant:Aha..sorry..tak len preregistrovat na nejakeho slovaka |
![]() Blooddog |
| 01.08.2008, 11:59.40 | |
RE: Olympiáda v HDTVNo tak to asi nepůjde, když je registrovaná na mě. Nebo nějaká přeregistrace je možná? |
![]() Aftarant |
| 01.08.2008, 12:00.07 | |
RE: Olympiáda v HDTVAftarant.Daj si ju preregistrovat na Slovaka.Ak chceš zaregistrujem ti ju. . |
![]() gsat |
| 01.08.2008, 12:02.02 | |
RE: Olympiáda v HDTVA jak se to dělá? |
![]() Aftarant |
| 01.08.2008, 12:02.38 | |
RE: Olympiáda v HDTVInac ta reklama na stranke Skylinku.....ze vyse 200 programov...rovnake odzigavacky ako UPC |
![]() Blooddog |
| 01.08.2008, 12:11.47 | |
RE: Olympiáda v HDTVAftarant pošli mi číslo karty a tvoju adresu na email jati ju preregistrujem platí sa tam nejaký poplatok zistím u Spačilovej v Sky Linku.bonus.7@stonline.sk |
![]() gsat |
| 01.08.2008, 12:28.52 | |
RE: Olympiáda v HDTVmaďarská M2 ... zatím není ale jasné jestli bude FTAANIXE HD ... určitě FTA ale ze záznamu a jenom outdoor sporty ORF HD ... public emu R^ BBC HD ... nutná parabola velikosti UFO |
![]() vortimond |
| 01.08.2008, 12:32.12 | |
RE: Olympiáda v HDTVgsat: Ale ta adresa je v ČR. To není problém? |
![]() Aftarant |
| 01.08.2008, 12:36.14 | |
RE: Olympiáda v HDTVvortimond:Takže dostupné budou ty STV3 a ORF HD. S tím STV3 nevím jak to na moji SkyLink kartu dopadne(jak se domluvím s gsat). Ty klíče u ORF jsou na cryptoworks? Takže na T-rexe 4.1(Dragon) co mi leží v šuplíku to s novým emu sw půjde? |
![]() Aftarant |
| 01.08.2008, 12:39.09 | |
@Aftaranturčitě to půjde. cryptoworks nebo nagra. orf je double-hack :)) |
![]() vortimond |
| 01.08.2008, 15:41.38 | |
RE: Olympiáda v HDTVProblem to nieje ako že si mi ju odpredal. |
![]() gsat |