Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.08.2008, 11:35.03

Olympiáda v HDTV

Dobří lidé, drazí příznivci obrazu ve vyšším než malém rozlišení. Buďte té ochoty a podělte se se mnou o své chystané plány na příjem LOH 2008 v HDTV. Jaké programy vůbec bude lze přijímat a jak jejich kódovaný příjem zabezpečíte, abyste se mohli kochati velkými rozměry obrazu bez ztráty obrazové kvality?
Děkuji mnohokrát za vaše názory.
uživatel
Aftarant
01.08.2008, 11:38.23

RE: Olympiáda v HDTV

STV3 na SlovakLink kartu
uživatel
Billysk
01.08.2008, 11:44.00

RE: Olympiáda v HDTV

vyzera to, ze napriklad dnes spustena M2 (magyar2 na Hotbird) bude vysielat olympiadu free
detto AnixeHD
uživatel
losparabo
01.08.2008, 11:44.21

RE: Olympiáda v HDTV

Kartu mám (ta novější asi rok stará), registrovaná na mě jako na občana ČR. Jak si půjde tedy STV3 předplatit?
uživatel
Aftarant
01.08.2008, 11:45.57

RE: Olympiáda v HDTV

A na Anixe HD bude olympiáda online?
uživatel
Aftarant
01.08.2008, 11:46.20

RE: Olympiáda v HDTV

Aftarant:Nebude treba nič predplácať.Keď máš Sky Link kartu ,tak ti to pôjde automaticky
uživatel
Blooddog
01.08.2008, 11:55.44

RE: Olympiáda v HDTV

No tak to bych právě neřekl. Jde mi na ní akorát Filmbox a Filmbox Extra a STVčka včetně Markýzi a Jojky nejdou.
uživatel
Aftarant
01.08.2008, 11:56.58

RE: Olympiáda v HDTV

Aftarant:Aha..sorry..tak len preregistrovat na nejakeho slovaka
uživatel
Blooddog
01.08.2008, 11:59.40

RE: Olympiáda v HDTV

No tak to asi nepůjde, když je registrovaná na mě. Nebo nějaká přeregistrace je možná?
uživatel
Aftarant
01.08.2008, 12:00.07

RE: Olympiáda v HDTV

Aftarant.Daj si ju preregistrovat na Slovaka.Ak chceš zaregistrujem ti ju. .
uživatel
gsat
01.08.2008, 12:02.02

RE: Olympiáda v HDTV

A jak se to dělá?
uživatel
Aftarant
01.08.2008, 12:02.38

RE: Olympiáda v HDTV

Inac ta reklama na stranke Skylinku.....ze vyse 200 programov...rovnake odzigavacky ako UPC
uživatel
Blooddog
01.08.2008, 12:11.47

RE: Olympiáda v HDTV

Aftarant pošli mi číslo karty a tvoju adresu na email jati ju preregistrujem platí sa tam nejaký poplatok zistím u Spačilovej v Sky Linku.
bonus.7@stonline.sk
uživatel
gsat
01.08.2008, 12:28.52

RE: Olympiáda v HDTV

maďarská M2 ... zatím není ale jasné jestli bude FTA
ANIXE HD ... určitě FTA ale ze záznamu a jenom outdoor sporty
ORF HD ... public emu R^
BBC HD ... nutná parabola velikosti UFO
uživatel
vortimond
01.08.2008, 12:32.12

RE: Olympiáda v HDTV

gsat: Ale ta adresa je v ČR. To není problém?
uživatel
Aftarant
01.08.2008, 12:36.14

RE: Olympiáda v HDTV

vortimond:
Takže dostupné budou ty STV3 a ORF HD. S tím STV3 nevím jak to na moji SkyLink kartu dopadne(jak se domluvím s gsat). Ty klíče u ORF jsou na cryptoworks? Takže na T-rexe 4.1(Dragon) co mi leží v šuplíku to s novým emu sw půjde?
uživatel
Aftarant
01.08.2008, 12:39.09

@Aftarant

určitě to půjde. cryptoworks nebo nagra. orf je double-hack :))
uživatel
vortimond
01.08.2008, 15:41.38

RE: Olympiáda v HDTV

Problem to nieje ako že si mi ju odpredal.
uživatel
gsat