| 01.08.2008, 11:00.28 | |
bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartach)podla konkurencneho webu bublina splaskla:markiza-i-stv-pridani-na-karty-tradetechnology citujem: Přestože televize Markíza ze Slovenska, tak i Nova z Česka, zařazení na karty satelitních platforem v sousedních zemích odmítají a dokonce by proti němu prý byly ochotny i podniknout patřičné kroky, Trade&Technology je ve svém vyjádření jiného názoru. pravo je pravo pan Glisnik |
![]() losparabo |
| 01.08.2008, 11:19.34 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...Není to jedno? hlavně když tam bude!!!Joj také test a funguje!! |
![]() radakrtek |
| 01.08.2008, 11:25.57 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...Když se podíváte, kdo jsou největší inzerenti Markíze, pochopíte, co se dá očekávat.... |
![]() kacenkin |
| 01.08.2008, 11:26.21 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...ja si vsak myslim, ze ak tam Markiza vobec bude (myslim, nielen VIP karty), tak kratko |
![]() losparabo |
| 01.08.2008, 11:29.26 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...Ako tam moze byt,ked na to nemaju suhlas??? |
![]() Blooddog |
| 01.08.2008, 11:32.25 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...zatial |
![]() mjamriska |
| 01.08.2008, 11:33.28 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...Zatial..a ani ho nedostanu...tam by museli ine peniazky z toho byt,aby to dovolili |
![]() Blooddog |
| 01.08.2008, 11:36.38 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...@Blooddogmyslel som to tak, ak si to TT lajsne, potom bude Markiza nutena zakrocit |
![]() losparabo |
| 01.08.2008, 11:37.08 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...,,Bude to však bezpochyby delší doba než jeden dva měsíce." |
![]() blik |
| 01.08.2008, 11:45.02 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...myslis, ze kde je vola je aj cesta?ide iba o peniaze, penize, penezi ... |
![]() losparabo |
| 01.08.2008, 11:52.06 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...informácie o technických a právnych záležitostiach z úst blondýnky Dúbravskej znejú tak dôveryhodne že až... Bohvie či cica vôbec tuší o čom točí...Šmítková sa vyjadrením "...nemáme informace", v čase, keď už sa skôr venuje príjemnejším záležitostiam ako komunikácii za Novu tiež celkom nevyznamenala. Na toto bude najlepším radcom čas. Všetko sa uvidí... |
![]() anonym2 |
| 01.08.2008, 13:06.18 | |
RE: bublina TT splaskla? (Markiza na TT kartac...Je zvlaštní jak oni píšou-že spousta kabelovek to má,i bez souhlasu a licence-UPC V Haviřově-Ostravě-v zakladním baliku-tak proČ ne TT? |
![]() radakrtek |
| 01.08.2008, 14:38.21 | |
ukradnu auto a tiez nemaju tvoj suhlasCo je na tom zvlastne?Ked ti ukradnu auto tiez nemaju tvoj suhlas na to, aby si ho vzali. Ver, ci never aj tak si ho vezmu. |
![]() losparabo |