| 18.09.2008, 17:01.28 | |
Vysílací schéma MTV CzechPro mladé diváky je to dobrá zpráva. Nové MTV má už stanovenou programovou strukturu.Od půlnoci do osmé hodiny ranní bude vysílat videoklipy. Od 8 do 11 hodin kulturní informace, videoklipy a zábavné formáty. V 11 dopoledne přijde řada na klipy a informační pořady. Od 18 hodin do půlnoci přinese informace, zábavní pořady a reality show. Vysílání se zaměří na diváky do věku 34 let. Hudební kanál MTV bude vysílat také na Slovensku. |
![]() blik |
| 18.09.2008, 17:06.32 | |
RE: Vysílací schéma MTV CzechA co VH1 Czech to nebude? |
![]() marcel79 |
| 18.09.2008, 17:08.32 | |
RE:Vysílací schéma MTV Czecha jak casto budou zpravy? nebo nejakej ten serialek z produkce tvn |
![]() skohy |
| 18.09.2008, 17:09.39 | |
RE: Vysílací schéma MTV CzechDoufám, že tam zařadí i Ordinaci |
![]() blik |
| 18.09.2008, 17:19.19 | |
@blikNestraš! |
![]() Martin79 |
| 18.09.2008, 17:51.34 | |
RE: Vysílací schéma MTV Czechja tam chcem panelák :))) |
![]() hujer23 |
| 18.09.2008, 18:35.34 | |
RE: Vysílací schéma MTV CzechA halušky z bryndzou a žinčicu by ste nechceli ? |
![]() oneeeee |
| 18.09.2008, 18:38.52 | |
RE: Vysílací schéma MTV Czechano dal bych si |
![]() hujer23 |
| 18.09.2008, 18:47.36 | |
RE: Vysílací schéma MTV CzechJé halušky! Po těch bych se utloukl! :-D |
![]() Martin79 |
| 18.09.2008, 19:57.02 | |
RE: Vysílací schéma MTV CzechNovácký MTV to bude pecka :laughing:čekal bych klipy ty co jely v esu a tak.. Ale nechme se překvapit. ;) |
![]() AB DSR-322 |
| 18.09.2008, 19:59.37 | |
RE: Vysílací schéma MTV CzechA možná ho bude uvádět znova Pergnerka.. |
![]() Tomik535 |
| 18.09.2008, 20:08.49 | |
RE: Vysílací schéma MTV CzechNebo ty přiteplený pošukové, jak se jmenovali? - Lunetic? |
![]() Martin79 |
| 18.09.2008, 20:14.42 | |
RE: Vysílací schéma MTV CzechTo mám ale smůlu, když je to pro diváky do věku 34 let. Doufám, že tam bude v rohu hvězdička. :laughing: :laughing: |
![]() digifajn |