Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.09.2008, 17:07.57

problem s prepinanim DiseqC

Mam 3Quady GoldenInt. a 4 prepinace taky GoldenInt.Delka kabelu k prepinaci 6,5m.Neprepinaji jde jen DiseqC 1.Prosim o radu.
uživatel
sampras
18.09.2008, 18:23.07

RE: problem s prepinanim DiseqC

Venuj sa tenisu.Tam si bol dobrý. :8)
uživatel
notna
18.09.2008, 19:10.09

RE: problem s prepinanim DiseqC

:laughing: R^
menu-nastavení antény-diseq..
uživatel
Tomik535
18.09.2008, 20:22.36

RE: problem s prepinanim DiseqC

no coment.
uživatel
sampras