Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.09.2008, 18:35.21

ORAVA Cl 5100,problem

Mam doma este tento typ prijimaca a ked som ho pred nedavnom pripojil k elektrickej sieti uz sa ani nezapol iba zasvietila dioda alebo na displeji sa rozsvietilo cislo osem.Nereaguje ziadne tlacidlo na prijimaci ani dialkove nefunguje...dalo by sa to este nejako rozbehat??? Rozmyslal som ci by nepomohlo dat do neho soft z prijimaca HOMECAST,len neviem cez aky program by to slo a aky soft presne.Chcem iba zaexperimentovat uz tento prijimac nepouzivam tak ci vobec pojde rozbehat..Lebo v priebehu tych 5 rokov co som ho mal ani raz nesiel spolahlivo,tak teraz nech ho dorazim...ak by niekto vedel poslat soft alebo program cez ktory sa da stiahnut budem povdacny..dik
uživatel
Dano
18.09.2008, 18:38.16

RE: ORAVA Cl 5100,problem

Ja len toľko .Ak ho chceš doraziť , tak ho vynes von a nezabudni zobrať zo sebou aj kladivo z polovičným úderom.
uživatel
oneeeee
18.09.2008, 18:40.14

oneeeee

mozno pride aj na to,len este mu dam jednu sancu...
uživatel
Dano
18.09.2008, 18:42.11

RE: ORAVA Cl 5100,problem

a ak by som chcel do neho dat soft napriklad z Openboxa,stalo by sa nieco?? alebo vobec by to neslo????
uživatel
Dano
18.09.2008, 18:54.12

RE: ORAVA Cl 5100,problem

nemůžeš do toho dávat soft pro homecast ani openbox když to není hardwarově stejný s homecastem nebo openboxem. to prostě nejde
uživatel
vortimond
18.09.2008, 19:16.00

RE: ORAVA Cl 5100,problem

Můžeš tam přece zkusit dát soft ORAVA! :lookaround:
uživatel
Tomik535
18.09.2008, 19:38.18

RE: ORAVA Cl 5100,problem

Otázky si mal klásť vtedy keď si ho plánoval kúpiť , teraz už ho môžeš akurát šmignúť cez okno . Z Oravy už ani ten syr nie je ako kedysi , nieže elektronika... :)))
uživatel
punca
18.09.2008, 21:35.56

RE: ORAVA Cl 5100,problem

no,jedna rada lepsia ako druha...a vraj som mal klast otazky vtedy ked som ho planoval kupit..punca....ty asi budes..pošuk..
uživatel
Dano
18.09.2008, 22:03.39

re:

Nebude pošuk,měl si se zeptat tady na foru jakým přístrojům se vyvarovat a jaký kdo doporučuje.pak si nemusel tady brečet že ti chcípnul (co sis koupil to máš).

Je ůplně mrtvolnej nebo ještě svítí display?
Najdi si kdyžtak na netu FW pro ten model a přehraj to.
uživatel
xxxe
18.09.2008, 23:45.44

RE: ORAVA Cl 5100,problem

Oravy mali niečo spoločné so Samsungom ,tiež mám v skrini orsat cr 200 ale s ním nebol problém zamrzlo to raz za rok má to criptow. a šachtu na modul akurát emu podpora asi žiadna.
uživatel
TOMAšKO
19.09.2008, 10:10.46

xxxe

tento prijimac som si kupil pred 5 rokmi,vtedy som este nemal ani pocitac a nie to este internet. V sucastnosti mam Openbox X810 a nahraval som si tam soft 5.41,takze uz mam ovela viac skusenosti ako pred tym,tak preto sa pytam.....
uživatel
Dano
19.09.2008, 16:30.58

re:

Ale neodepsal si na otázku - Je ůplně mrtvolnej nebo ještě svítí display?
uživatel
xxxe