| 18.09.2008, 18:35.21 | |
ORAVA Cl 5100,problemMam doma este tento typ prijimaca a ked som ho pred nedavnom pripojil k elektrickej sieti uz sa ani nezapol iba zasvietila dioda alebo na displeji sa rozsvietilo cislo osem.Nereaguje ziadne tlacidlo na prijimaci ani dialkove nefunguje...dalo by sa to este nejako rozbehat??? Rozmyslal som ci by nepomohlo dat do neho soft z prijimaca HOMECAST,len neviem cez aky program by to slo a aky soft presne.Chcem iba zaexperimentovat uz tento prijimac nepouzivam tak ci vobec pojde rozbehat..Lebo v priebehu tych 5 rokov co som ho mal ani raz nesiel spolahlivo,tak teraz nech ho dorazim...ak by niekto vedel poslat soft alebo program cez ktory sa da stiahnut budem povdacny..dik |
![]() Dano |
| 18.09.2008, 18:38.16 | |
RE: ORAVA Cl 5100,problemJa len toľko .Ak ho chceš doraziť , tak ho vynes von a nezabudni zobrať zo sebou aj kladivo z polovičným úderom. |
![]() oneeeee |
| 18.09.2008, 18:40.14 | |
oneeeeemozno pride aj na to,len este mu dam jednu sancu... |
![]() Dano |
| 18.09.2008, 18:42.11 | |
RE: ORAVA Cl 5100,problema ak by som chcel do neho dat soft napriklad z Openboxa,stalo by sa nieco?? alebo vobec by to neslo???? |
![]() Dano |
| 18.09.2008, 18:54.12 | |
RE: ORAVA Cl 5100,problemnemůžeš do toho dávat soft pro homecast ani openbox když to není hardwarově stejný s homecastem nebo openboxem. to prostě nejde |
![]() vortimond |
| 18.09.2008, 19:16.00 | |
RE: ORAVA Cl 5100,problemMůžeš tam přece zkusit dát soft ORAVA! :lookaround: |
![]() Tomik535 |
| 18.09.2008, 19:38.18 | |
RE: ORAVA Cl 5100,problemOtázky si mal klásť vtedy keď si ho plánoval kúpiť , teraz už ho môžeš akurát šmignúť cez okno . Z Oravy už ani ten syr nie je ako kedysi , nieže elektronika... :))) |
![]() punca |
| 18.09.2008, 21:35.56 | |
RE: ORAVA Cl 5100,problemno,jedna rada lepsia ako druha...a vraj som mal klast otazky vtedy ked som ho planoval kupit..punca....ty asi budes..pošuk.. |
![]() Dano |
| 18.09.2008, 22:03.39 | |
re:Nebude pošuk,měl si se zeptat tady na foru jakým přístrojům se vyvarovat a jaký kdo doporučuje.pak si nemusel tady brečet že ti chcípnul (co sis koupil to máš).Je ůplně mrtvolnej nebo ještě svítí display? Najdi si kdyžtak na netu FW pro ten model a přehraj to. |
![]() xxxe |
| 18.09.2008, 23:45.44 | |
RE: ORAVA Cl 5100,problemOravy mali niečo spoločné so Samsungom ,tiež mám v skrini orsat cr 200 ale s ním nebol problém zamrzlo to raz za rok má to criptow. a šachtu na modul akurát emu podpora asi žiadna. |
![]() TOMAšKO |
| 19.09.2008, 10:10.46 | |
xxxetento prijimac som si kupil pred 5 rokmi,vtedy som este nemal ani pocitac a nie to este internet. V sucastnosti mam Openbox X810 a nahraval som si tam soft 5.41,takze uz mam ovela viac skusenosti ako pred tym,tak preto sa pytam..... |
![]() Dano |
| 19.09.2008, 16:30.58 | |
re:Ale neodepsal si na otázku - Je ůplně mrtvolnej nebo ještě svítí display? |
![]() xxxe |