| 18.09.2008, 18:57.03 | |
Gitalmám gitalku,tarif standart přestaly mě jít všechny programy,jedou jen volné.Skusil jsem vyjmout a znuvu vložit karta nenačítá.co dělat? |
![]() Ota6 |
| 18.09.2008, 19:04.07 | |
GitalZaregistrovat.Nebo ještě lépe aspoň říct, do čeho jsi ji zasunul.. |
![]() Tomik535 |
| 18.09.2008, 19:04.51 | |
GitalJá už totiž nezasunul dlouho.. |
![]() Tomik535 |
| 18.09.2008, 19:16.39 | |
RE: Gitalkarta je regitrovaná půl roku,vše jelo vložená v GI 8700,nahraný emu. |
![]() Ota6 |
| 18.09.2008, 19:49.09 | |
RE: GitalPřijímač ji "vidí"? zápisy? |
![]() Tomik535 |
| 18.09.2008, 19:53.19 | |
RE: GitalNa goldeny jsou tu poky a cb..zrovna ho doma nemám, už si to nepamatuju, pro mě je to šunt sice s usb, ale horším přístupem do fav seznamů. Rv |
![]() Tomik535 |
| 18.09.2008, 19:56.45 | |
RE: GitalKaždopádně v něm musíš mít emu soft, který ti změní conax čtečku, snad i smazány klíče pro CW, nevím..více ti určitě poradí oni. Hoj |
![]() Tomik535 |
| 18.09.2008, 22:27.56 | |
RE: Gitalje ještě jeden soft bez pštrosa bez emu, ale už si nepamatuju zda je i pro 8700 pro 870 je, musíš napsat verzi softu, jinak pro Tomíka 8700 nemá usb a nedokáže zobrazit zápisy, nicméně ukáže žlutou tečku(vložení karta) :laughing: Ty FTA kanály co fungují:čt24,Óčko atd,? Vyndej kartu, očisti a bude asi po problému. ;) |
![]() poky1 |
| 18.09.2008, 22:33.35 | |
RE: Gitaljo a jestli jsi dal reset key, tak máš pod cryptow... staré CS a SK klíče a pak to fakt nejde, vymazat nebo přepsat providera na 0 a je to |
![]() poky1 |
| 18.09.2008, 23:27.23 | |
RE: Gital@pokyJá to moc nerozlišuju, měl jsem jednou doma 770xpeed nebo tak nějak a od té doby mají u mě utrumm.. S těmi zápisy jsem si to fakt myslel. Hello |
![]() Tomik535 |
| 19.09.2008, 19:58.04 | |
RE: Gitalpřesně jak napsal Poky1... R^Tomik: na Goldeny expert nejsem,jsem expert na vysílačky(ruční a mobilní)..popřípadě na starší mobily Nokia a podobné....já Goldíky mám akorát v oblibě neb mne ještě žádný nezklamal ba naopak...těšim se na mini verzy HDTV....Vantage7100 není špatný stroj,ale na mne veliký:-((( :-/ ;) |
![]() cb21 |
| 19.09.2008, 23:47.43 | |
RE: GitalOta6 - já se vrátil po 4 dnech,zapnul Vantage a Gital taky tma - už Ti to jede? Co jsi s tím udělal? Kartu mám od února, zatím bylo vše ok :bomb: |
![]() decmen |