Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.09.2008, 18:57.03

Gital

mám gitalku,tarif standart přestaly mě jít všechny programy,jedou jen volné.Skusil jsem vyjmout a znuvu vložit karta nenačítá.co dělat?
uživatel
Ota6
18.09.2008, 19:04.07

Gital

Zaregistrovat.

Nebo ještě lépe aspoň říct, do čeho jsi ji zasunul..
uživatel
Tomik535
18.09.2008, 19:04.51

Gital

Já už totiž nezasunul dlouho..
uživatel
Tomik535
18.09.2008, 19:16.39

RE: Gital

karta je regitrovaná půl roku,vše jelo vložená v GI 8700,nahraný emu.
uživatel
Ota6
18.09.2008, 19:49.09

RE: Gital

Přijímač ji "vidí"? zápisy?
uživatel
Tomik535
18.09.2008, 19:53.19

RE: Gital

Na goldeny jsou tu poky a cb..zrovna ho doma nemám, už si to nepamatuju, pro mě je to šunt sice s usb, ale horším přístupem do fav seznamů. Rv
uživatel
Tomik535
18.09.2008, 19:56.45

RE: Gital

Každopádně v něm musíš mít emu soft, který ti změní conax čtečku, snad i smazány klíče pro CW, nevím..více ti určitě poradí oni. Hoj
uživatel
Tomik535
18.09.2008, 22:27.56

RE: Gital

je ještě jeden soft bez pštrosa bez emu, ale už si nepamatuju zda je i pro 8700 pro 870 je, musíš napsat verzi softu, jinak pro Tomíka 8700 nemá usb a nedokáže zobrazit zápisy, nicméně ukáže žlutou tečku(vložení karta) :laughing: Ty FTA kanály co fungují:čt24,Óčko atd,? Vyndej kartu, očisti a bude asi po problému. ;)
uživatel
poky1
18.09.2008, 22:33.35

RE: Gital

jo a jestli jsi dal reset key, tak máš pod cryptow... staré CS a SK klíče a pak to fakt nejde, vymazat nebo přepsat providera na 0 a je to
uživatel
poky1
18.09.2008, 23:27.23

RE: Gital

@poky
Já to moc nerozlišuju, měl jsem jednou doma 770xpeed nebo tak nějak a od té doby mají u mě utrumm..
S těmi zápisy jsem si to fakt myslel. Hello
uživatel
Tomik535
19.09.2008, 19:58.04

RE: Gital

přesně jak napsal Poky1... R^

Tomik: na Goldeny expert nejsem,jsem expert na vysílačky(ruční a mobilní)..popřípadě na starší mobily Nokia a podobné....já Goldíky mám akorát v oblibě neb mne ještě žádný nezklamal ba naopak...těšim se na mini verzy HDTV....Vantage7100 není špatný stroj,ale na mne veliký:-(((
:-/ ;)
uživatel
cb21
19.09.2008, 23:47.43

RE: Gital

Ota6 - já se vrátil po 4 dnech,zapnul Vantage a Gital taky tma - už Ti to jede? Co jsi s tím udělal? Kartu mám od února, zatím bylo vše ok :bomb:
uživatel
decmen