Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.09.2008, 19:20.49

konzola pro Toroidal 90

Prodává se někde konzola na Toroidal 90 s vyložením 50 cm,nebo je to vždy samovýroba?Jaký průměr? Dle mého montážníka není klasická s průměrem 42mm vhodná.
uživatel
paleka
18.09.2008, 19:32.38

RE: konzola pro Toroidal 90

www.omko.cz, do vyhledávání vlevo nahoře dej toroidal ... ale maji pouze s odsazením 25cm. Průměr je 6cm.
uživatel
perex
18.09.2008, 20:09.24

RE: konzola pro Toroidal 90

Ne, že není vhodná, je přímo nepoužitelná!50 cm vyložení, to už bude pořádná páka na šrouby.15 KG je patnáct kilo. ;)
Já už bych řezal závitovky a pak zkrz zeď.
uživatel
Saxon
18.09.2008, 20:53.37

RE: konzola pro Toroidal 90

Montaznik ma pravdu a s takovym odsazenim je opravdu nutna nejaka "kovarska" prace a zavitovky skrz zed jak pise saxon. Tech 15kg je navic bez LNB !
uživatel
J a
18.09.2008, 21:02.17

RE: konzola pro Toroidal 90

Záleží na jakou zeď to bude.Není zeď jako zeď.Klasickej s odsazením 50 cm,bych vylepšil spodní vzpěrou a mělo by to stačit......(Opravdu záleží na tom co je to za zeď.....)Pěkný digitální večer
uživatel
Kamil_k4
18.09.2008, 21:07.35

RE: konzola pro Toroidal 90

Přikláním se také ke spodní vzpěře. Chvilka práce se železem a svářečkou a je to :-))
uživatel
kacenkin
18.09.2008, 21:09.44

RE: konzola pro Toroidal 90

Mohlo by být něco takového http://networkshop.cz/Konzole_triramenna_50cm/

a nebo takového,s tím že si tám dáš trubku jakou chceš.
http://networkshop.cz/Drzak_stozaru_3bodovy_60cm_od_zdi/
uživatel
Kamil_k4
18.09.2008, 21:10.24

RE: konzola pro Toroidal 90

Ty LNB už to tolik nevytrhnou.Nedávno jsem viděl T90 na výložníku, který byl chycen na cca 4Omm teleskopu.Na špičce teleskopu plápolala UHFka a přímo nad T90 tříprvek na druhý kanál.To bude asi stabilita za větru... ;)
Tenhle skvost lze zahlédnout na Zavadilce u Č.B.
Nová zástavba, směr Haklovy Dvory.Bílý odstín.

Není zeď jako zeď, to je sice fakt, ale jistota je jistota.
Ani chemická kotva není všemocná.
Nechtěl bych zažít, až to pak někoho zabije....
uživatel
Saxon
18.09.2008, 21:13.11

RE: konzola pro Toroidal 90

Jo taky mám "talíř" pod anténou na 144Mhz,ale je to v panelu.Takže se ztoho možná někdy stane ufo....
uživatel
Kamil_k4
18.09.2008, 22:09.43

RE: konzola pro Toroidal 90

Foukej foukej větříčku, shoď mi jednu... parabolu! :-D
uživatel
Martin79
19.09.2008, 08:10.35

RE: konzola pro Toroidal 90

Saxon: nejen ze takove veci delaji lide z nevedomosti, ale oni to delaji i zamerne. jeden muj znamy ktery bydli na vetrne hurce si necha namontovat multibeama na stozar na strese kde ma 3 anteny.na multibeamu bude mit 6twinu. at sem mu vysvetloval jak sem chtel ze to je uplne to nejhorsi reseni ktere muze udelat,tak to proste udela. a nejento, ten supermonter mu misto multibeama radi 100cm s multifocusem. kdo chce kam, poomozme mu tam.
uživatel
bublajs
19.09.2008, 11:17.08

RE: konzola pro Toroidal 90

pánové docela dlouhou dobu jsem se pohyboval nedávno po Jeseníkách, skoro všude paraboly Mascom 60 s multifokusem a na komíně :-/ tam to někdo bouchá jako zběsilej Rv
uživatel
poky1