| 18.09.2008, 19:55.33 | |
Ferguson 7318 uci jak to vypadáUž dlouho tady nebyla zmínka o tomto satelitu, jaký se dnes používa FW, ktery umi EMU a spolupracuje z motorem a trochu i s kartaou prosím o odkaz a název toho FW. |
![]() 056152 |
| 18.09.2008, 20:03.21 | |
Ferguson 7318 uci jak to vypadáZ které pozice vysílá?Emu softů z polska aj. je asi tisíc, z motorem spolupracuje, s kartou ve čtečce už méně.. :) |
![]() Tomik535 |
| 19.09.2008, 07:44.10 | |
RE: Ferguson 7318 uci jak to vypadájá bych se vyjádřil asi takto, nic nového, kromě klíčů, na tyto přijímačče se už asi ani nic nového psát nebude, podle frekvence nových firmware, nebo je to možná z důvodu, že není co vylepšovat |
![]() triumf |