Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.09.2008, 19:55.33

Ferguson 7318 uci jak to vypadá

Už dlouho tady nebyla zmínka o tomto satelitu, jaký se dnes používa FW, ktery umi EMU a spolupracuje z motorem a trochu i s kartaou prosím o odkaz a název toho FW.
uživatel
056152
18.09.2008, 20:03.21

Ferguson 7318 uci jak to vypadá

Z které pozice vysílá?

Emu softů z polska aj. je asi tisíc, z motorem spolupracuje, s kartou ve čtečce už méně.. :)
uživatel
Tomik535
19.09.2008, 07:44.10

RE: Ferguson 7318 uci jak to vypadá

já bych se vyjádřil asi takto, nic nového, kromě klíčů, na tyto přijímačče se už asi ani nic nového psát nebude, podle frekvence nových firmware, nebo je to možná z důvodu, že není co vylepšovat
uživatel
triumf