Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.09.2008, 20:48.26

Nevíte kde dávaj Spartu?

prosim, kde je..
uživatel
midas
18.09.2008, 20:53.49

tady

http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r9389.swf?channel=themacedonian_2
uživatel
satko
18.09.2008, 20:56.40

RE: Nevíte kde dávaj Spartu?

ale je to na nic kvalita ale stejne dik
uživatel
midas
18.09.2008, 22:45.42

RE: Nevíte kde dávaj Spartu?

tak máme bod, sešívání taky, jen Bolf dal góla, jenže do vlatní, Baník pyčo je v háji
uživatel
poky1
19.09.2008, 04:15.45

RE: Nevíte kde dávaj Spartu?

zkus metro,možná vysomruješ i marlborku
uživatel
pierrepetr
19.09.2008, 07:39.37

RE: Nevíte kde dávaj Spartu?

V každé trafice,modré červené a šedé.Tvrdé balení už je standard.Za mého mládí i v měkkém provedení.
uživatel
Baron