Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.09.2008, 20:51.56

Občas to prostě není...

Pokračování z:
https://www.parabola.cz/forum/topic-26820/

Vyměnil jsem relátko.
DSC šlo pryč, nastoupilo EMP.
Vše funguje jak má:
Openbox X600
Openbox X820CI
Openbox X810
Technisat Digit S2

K měření napětí nakonec nedošlo.
Rozhodl jsem se prozatím ponechat instalaci v tomto funkčním stavu.
Mezitím jsem ještě vyzkoušel DSC na zcela jiné (třetí) instalaci s přijímačem AZBOX - relé šlapalo.

Parabola musela být na střeše, relé je přišroubováno zezadu na parabole, pod střechou být mohlo.
Majitel si nepřál zahradní ani nástěnnou variantu.
Pozemku kolem domu je pomálu.
uživatel
mirasat
18.09.2008, 21:01.11

RE: Občas to prostě není...

Občas se mi taky stane, že některé LNB nechodí s diseqc přepínačem a s jinou značkou přepínače ano a naopak původní přepínač s jinými LNB chodí bez problémů.Proto sebou vždy vozím více značek přepínačů a LNB.
uživatel
sirda
18.09.2008, 21:14.38

RE: Občas to prostě není...

Akorat ze u DSC je to spis neobvykle. To me zatim slapalo s kdecim.
uživatel
J a
18.09.2008, 21:14.49

Nnedokázal

jsem si připustit, že by DSC mohlo zahaprovat.
Přesněji řečeno: někde byl problém a já to odložil ad akta.
Bylo to poprvé, co něco zahaprovalo.
Ještě že jsem nemusel rozhodit multifokus...
uživatel
mirasat