Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 09:52.47

Balíček multi na kartách TaT

Zdravím všechny borce.Nevíte náhodou jestli balíček MULTI od TaT(2 měsíce zdarma) nebude prodloužen?Teď platí prý jen do 30.9. a na jejich stránkách jsem nic nenašel.Díky.
uživatel
jm57
19.09.2008, 10:41.44

RE: Balíček multi na kartách TaT

tak tam zavolej ne? :O
uživatel
Jurin
19.09.2008, 10:43.26

RE: Balíček multi na kartách TaT

Mám ho aktivovanej od středy ale nic zadara.
uživatel
sevca
19.09.2008, 11:29.04

Balíček multi na kartách TaT

jen plaťte nic zadara,chceš koukat zaplať,pusti si televizi zaplať elektriku,chceš informace zaplať,to by v tom byl pěkný bordel kdyby všechno bylo zadarmo :laughing: :laughing: každý musí žít a vydělávat :fuming:
uživatel
URAGAN37
19.09.2008, 11:30.45

RE:Balíček multi na kartách TaT

sevca:trvá to tak 5 dnů od zaplacení než ti ty programy naběhnou.
uživatel
BIDLO
19.09.2008, 11:35.28

RE: Balíček multi na kartách TaT

u mě aktivace karty 20.3. a multi stále chodí bez placení. ale nejde xxx ani sport5
uživatel
vortimond
19.09.2008, 11:45.04

BIDLO

Měl jsem to aktivované druhý den v pondělí kasa cink ve středu to běželo.
uživatel
sevca
19.09.2008, 12:05.59

RE: Balíček multi na kartách TaT

já si myslím že už to asi bude chodit zdarma až do výměny karty? zřejmě nikdy nedorazila žádná instrukce která to zkušební předplatný měla zrušit, protože na 23.5e jsem přepínal velice málo. i teď vždycky večer kouknu na dva díly friends na E4 a potom chvíli na BBC a jdu si lehnout
uživatel
vortimond
19.09.2008, 12:22.33

URAGAN37

Od Tebe to teda sedí :laughing: :8)
uživatel
hery
19.09.2008, 19:30.41

RE: Balíček multi na kartách TaT

@vortimond
Včera jsem jednomu známému aktualizoval jeho illusion ms2, nebralo mu CW karty(mimochodem se mi velice líbil až na absenci displaye), emu ok, přístup k fav. sezn ok, dokonce i dvb titulky šly..a má t-t kartu na které mu jako tobě bez xxx a sport5 jede multi už několik měsíců navíc. A to čumí jen na 23,5 a měl ji doteď v stb s Cryptoworksem.
Tak už ti věřím. :)))
Říkal ale, že mu po dvou měsících vypnul, pak znova naskočil a od té doby jede. Asi si někdo spletl variabilní symbol.. :laughing:
uživatel
Tomik535
20.09.2008, 02:49.36

RE: Balíček multi na kartách TaT

Byl jsem u jednoho zákazníka,dal si tovární nastavení a neuměl to naladit,já jsem to nemontoval,už 9 měsíců mu jde multi,prý mu montážník řekl,že to má nějakou speciální serii a půjde mu to pořád,víte o tom někdo něco?
uživatel
pierrepetr