| 19.09.2008, 09:52.47 | |
Balíček multi na kartách TaTZdravím všechny borce.Nevíte náhodou jestli balíček MULTI od TaT(2 měsíce zdarma) nebude prodloužen?Teď platí prý jen do 30.9. a na jejich stránkách jsem nic nenašel.Díky. |
![]() jm57 |
| 19.09.2008, 10:41.44 | |
RE: Balíček multi na kartách TaTtak tam zavolej ne? :O |
![]() Jurin |
| 19.09.2008, 10:43.26 | |
RE: Balíček multi na kartách TaTMám ho aktivovanej od středy ale nic zadara. |
![]() sevca |
| 19.09.2008, 11:29.04 | |
Balíček multi na kartách TaTjen plaťte nic zadara,chceš koukat zaplať,pusti si televizi zaplať elektriku,chceš informace zaplať,to by v tom byl pěkný bordel kdyby všechno bylo zadarmo :laughing: :laughing: každý musí žít a vydělávat :fuming: |
![]() URAGAN37 |
| 19.09.2008, 11:30.45 | |
RE:Balíček multi na kartách TaTsevca:trvá to tak 5 dnů od zaplacení než ti ty programy naběhnou. |
![]() BIDLO |
| 19.09.2008, 11:35.28 | |
RE: Balíček multi na kartách TaTu mě aktivace karty 20.3. a multi stále chodí bez placení. ale nejde xxx ani sport5 |
![]() vortimond |
| 19.09.2008, 11:45.04 | |
BIDLOMěl jsem to aktivované druhý den v pondělí kasa cink ve středu to běželo. |
![]() sevca |
| 19.09.2008, 12:05.59 | |
RE: Balíček multi na kartách TaTjá si myslím že už to asi bude chodit zdarma až do výměny karty? zřejmě nikdy nedorazila žádná instrukce která to zkušební předplatný měla zrušit, protože na 23.5e jsem přepínal velice málo. i teď vždycky večer kouknu na dva díly friends na E4 a potom chvíli na BBC a jdu si lehnout |
![]() vortimond |
| 19.09.2008, 12:22.33 | |
URAGAN37Od Tebe to teda sedí :laughing: :8) |
![]() hery |
| 19.09.2008, 19:30.41 | |
RE: Balíček multi na kartách TaT@vortimondVčera jsem jednomu známému aktualizoval jeho illusion ms2, nebralo mu CW karty(mimochodem se mi velice líbil až na absenci displaye), emu ok, přístup k fav. sezn ok, dokonce i dvb titulky šly..a má t-t kartu na které mu jako tobě bez xxx a sport5 jede multi už několik měsíců navíc. A to čumí jen na 23,5 a měl ji doteď v stb s Cryptoworksem. Tak už ti věřím. :))) Říkal ale, že mu po dvou měsících vypnul, pak znova naskočil a od té doby jede. Asi si někdo spletl variabilní symbol.. :laughing: |
![]() Tomik535 |
| 20.09.2008, 02:49.36 | |
RE: Balíček multi na kartách TaTByl jsem u jednoho zákazníka,dal si tovární nastavení a neuměl to naladit,já jsem to nemontoval,už 9 měsíců mu jde multi,prý mu montážník řekl,že to má nějakou speciální serii a půjde mu to pořád,víte o tom někdo něco? |
![]() pierrepetr |