Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 10:59.30

Prijimac CS LINK

Prosim o doporuceni prijimace na prijem CS LINKU (T-T) v te levnejsi variante,tj.priblizne do 2500 Kc. Zdali je vyhodnejsi primo Cryptoworks ctecka nebo univerzalni? Dekuji moc za odpoved
uživatel
Vacul
19.09.2008, 11:01.45

RE: Prijimac CS LINK

ano, originál čtečka je nejlepší, mascom nebo homecast tvému zadání plně vyhoví a vydrží téměř vše
uživatel
poky1
19.09.2008, 11:25.23

RE:Prijimač CS LINK

Výběr je velký tak třeba Technisat DigitS2 nebo abych jen doplnil pokyho Mascom MC 1100 nebo 1101,Homecast 3000CR.S univerzální mám dobrou zkušenost s Openboxem 810-příjem CS LINK bezproblémů.
uživatel
BIDLO
19.09.2008, 11:30.37

RE: Prijimac CS LINK

Mám Mascoma a na chalupě Humax Cr Fox II a a jedou spolehlivě.
uživatel
jm57
19.09.2008, 11:45.32

RE: Prijimac CS LINK

Měl jsem taky Mascom 1110CrCi,spolehlivý.
Technisat bych nebral,raději nějaký tip Kaonu.
uživatel
Ji.sat
19.09.2008, 12:12.11

RE: Prijimac CS LINK

nevím, mě Kaon nějak zrovna nebere
uživatel
poky1
19.09.2008, 17:57.20

RE: Prijimac CS LINK

Technisat DigiSIM2, Humax Cr One, Homecast 3000, je toho na vyber dost. Kaon taky ujde, az na to ovladani a doufam ze uz vyresili ten zdroj.
uživatel
J a
19.09.2008, 18:51.09

RE: Prijimac CS LINK

Vantage X211S,Openbox X 820,Technisat Digit S2.První dva Ti nabídnou i něco navíc... R^
uživatel
Saxon
22.09.2008, 15:29.12

poradíte?

Dovolím si dotaz na Golden Interstar 830 Xpeed combo - neznám a známý to chce nainstalovat.Chce hlavně CS link a DVB-T, žádné jiné zájmy. Dá se nebo raději rozmluvit?
Díky. ded
uživatel
ded