| 19.09.2008, 10:59.30 | |
Prijimac CS LINKProsim o doporuceni prijimace na prijem CS LINKU (T-T) v te levnejsi variante,tj.priblizne do 2500 Kc. Zdali je vyhodnejsi primo Cryptoworks ctecka nebo univerzalni? Dekuji moc za odpoved |
![]() Vacul |
| 19.09.2008, 11:01.45 | |
RE: Prijimac CS LINKano, originál čtečka je nejlepší, mascom nebo homecast tvému zadání plně vyhoví a vydrží téměř vše |
![]() poky1 |
| 19.09.2008, 11:25.23 | |
RE:Prijimač CS LINKVýběr je velký tak třeba Technisat DigitS2 nebo abych jen doplnil pokyho Mascom MC 1100 nebo 1101,Homecast 3000CR.S univerzální mám dobrou zkušenost s Openboxem 810-příjem CS LINK bezproblémů. |
![]() BIDLO |
| 19.09.2008, 11:30.37 | |
RE: Prijimac CS LINKMám Mascoma a na chalupě Humax Cr Fox II a a jedou spolehlivě. |
![]() jm57 |
| 19.09.2008, 11:45.32 | |
RE: Prijimac CS LINKMěl jsem taky Mascom 1110CrCi,spolehlivý.Technisat bych nebral,raději nějaký tip Kaonu. |
![]() Ji.sat |
| 19.09.2008, 12:12.11 | |
RE: Prijimac CS LINKnevím, mě Kaon nějak zrovna nebere |
![]() poky1 |
| 19.09.2008, 17:57.20 | |
RE: Prijimac CS LINKTechnisat DigiSIM2, Humax Cr One, Homecast 3000, je toho na vyber dost. Kaon taky ujde, az na to ovladani a doufam ze uz vyresili ten zdroj. |
![]() J a |
| 19.09.2008, 18:51.09 | |
RE: Prijimac CS LINKVantage X211S,Openbox X 820,Technisat Digit S2.První dva Ti nabídnou i něco navíc... R^ |
![]() Saxon |
| 22.09.2008, 15:29.12 | |
poradíte?Dovolím si dotaz na Golden Interstar 830 Xpeed combo - neznám a známý to chce nainstalovat.Chce hlavně CS link a DVB-T, žádné jiné zájmy. Dá se nebo raději rozmluvit?Díky. ded |
![]() ded |