Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 12:06.09

Vantage HD-8000S

Zdravim mam jednu otazku ohľadom tohto prímača.
Koľko káblov musim ťahať zo strechy aby som naplno využil oba tunery.

Dik.....
uživatel
gaspo1977
19.09.2008, 12:16.15

RE: Vantage HD-8000S

Dva.
uživatel
PopoDag
19.09.2008, 12:19.18

Vantage HD-8000S

Na táhnout si jich můžeš třeba 10,ale abys byl spokojený stačí dva.
PopoDag R^ jak trápíš Octagon????
uživatel
hery
19.09.2008, 12:33.35

RE: Vantage HD-8000S

Netrápim ,momentálne ho nemám.
uživatel
PopoDag