| 19.09.2008, 12:06.09 | |
Vantage HD-8000SZdravim mam jednu otazku ohľadom tohto prímača.Koľko káblov musim ťahať zo strechy aby som naplno využil oba tunery. Dik..... |
![]() gaspo1977 |
| 19.09.2008, 12:16.15 | |
RE: Vantage HD-8000SDva. |
![]() PopoDag |
| 19.09.2008, 12:19.18 | |
Vantage HD-8000SNa táhnout si jich můžeš třeba 10,ale abys byl spokojený stačí dva.PopoDag R^ jak trápíš Octagon???? |
![]() hery |
| 19.09.2008, 12:33.35 | |
RE: Vantage HD-8000SNetrápim ,momentálne ho nemám. |
![]() PopoDag |