| 19.09.2008, 13:22.00 | |
Prepojenie multiprepínačovProsím Vás o radu. Potrebujem zrealizovať príjem pre 20 nezávislých sat. prijímačov z dvoch parabol. Aký je najjednoduchší spôsob prepojenia dvoch multiprepínačov, aby nebol problém so spoľahlivosťou? Doteraz som vždy vystačil so 16-stkovými multiprepínačmi, takže s väčším počtom a prepojeniami multiprepínačov nemám praktické skúsenosti. Ďakujem. |
![]() rolis7 |
| 19.09.2008, 13:32.51 | |
RE: Prepojenie multiprepínačovhttp://www.omko.cz/?kod=COMTECHN1120 |
![]() radek1 |
| 19.09.2008, 13:34.51 | |
multiprepinascehttp://www.emp-centauri.cz/products.php?id_kateg=5&id_pkateg=37&id=23 5http://www.emp-centauri.cz/products.php?id_kateg=5&id_pkateg=37&id=23 6 |
![]() jakiko |
| 19.09.2008, 13:45.25 | |
RE: Prepojenie multiprepínačovĎakujem za rýchle reakcie. Nevedel som, že sú aj multiprepínače pre viac, ako 16 účastníkov. Tak s týmito to bude úplná brnkačka. Ešte raz ďakujem. |
![]() rolis7 |
| 19.09.2008, 17:00.08 | |
RE: RE: Prepojenie multiprepínačovAhoj Rolis7,to co potřebuješ mam doma jako přebytek.Vše nové,nepoužité.Pokud máš zájem a chceš ušetřit dej kontakt. |
![]() Dusan72 |