Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 13:22.00

Prepojenie multiprepínačov

Prosím Vás o radu. Potrebujem zrealizovať príjem pre 20 nezávislých sat. prijímačov z dvoch parabol. Aký je najjednoduchší spôsob prepojenia dvoch multiprepínačov, aby nebol problém so spoľahlivosťou? Doteraz som vždy vystačil so 16-stkovými multiprepínačmi, takže s väčším počtom a prepojeniami multiprepínačov nemám praktické skúsenosti. Ďakujem.
uživatel
rolis7
19.09.2008, 13:32.51

RE: Prepojenie multiprepínačov

http://www.omko.cz/?kod=COMTECHN1120
uživatel
radek1
19.09.2008, 13:34.51

multiprepinasce

http://www.emp-centauri.cz/products.php?id_kateg=5&id_pkateg=37&id=23 5

http://www.emp-centauri.cz/products.php?id_kateg=5&id_pkateg=37&id=23 6
uživatel
jakiko
19.09.2008, 13:45.25

RE: Prepojenie multiprepínačov

Ďakujem za rýchle reakcie. Nevedel som, že sú aj multiprepínače pre viac, ako 16 účastníkov. Tak s týmito to bude úplná brnkačka. Ešte raz ďakujem.
uživatel
rolis7
19.09.2008, 17:00.08

RE: RE: Prepojenie multiprepínačov

Ahoj Rolis7,to co potřebuješ mam doma jako přebytek.Vše nové,nepoužité.Pokud máš zájem a chceš ušetřit dej kontakt.
uživatel
Dusan72