| 19.09.2008, 13:19.40 | |
Pamětníci...si jistě vzpomenou na program v analogu Country Music Television na 27,5W. Vysílá někde nějaká hudební stanice country, třeba jen jako žánrový blok? |
![]() simon |
| 19.09.2008, 13:38.19 | |
RE: PamětníciJá občas mrknu na Astru 1 19,2E tam vysílají v učitou dobu.Coutry.Goldstar TV 12,070/H šlágry německy 27500 3/4 |
![]() Ji.sat |
| 19.09.2008, 13:48.41 | |
RE: Pamětnícico vím, tak ho tenkrát úplně zrušili, bez náhrady |
![]() Jurin |
| 19.09.2008, 14:49.54 | |
RE: PamětníciCMT neskôr prešla na Astru 19,2E bola súčasťou DTH balíka MultiChoice Kaleidoscope (pre nás) a Sky Multi Channels (áno, to bol ten satelitný pravek, keď BSkyB ešte bola na 19,2E). No digitálu sa v Európe CMT nedožila.Ale nejaké audioformáty (Country 24/7) určite nájdeš na webe, niečo je tuším aj na HB v rámci Pay audiopaketu MusicChoice (samozrejme len pre študijné účely :-). |
![]() anonym2 |
| 19.09.2008, 15:22.31 | |
RE: PamětníciNo jo úplně jsem na něj zapoměl. Byl dost dobrej |
![]() juzek |
| 19.09.2008, 17:55.51 | |
RE: PamětníciJJ, taky me chybi. Pamatuju si ze 120cm kovosatku jsem mel stabilne otocenou na 27,5, jen obcas jse, projel okolni druzice. Je to uz hodne davno. |
![]() J a |
| 19.09.2008, 23:05.09 | |
PamětníciAudio samozřejmě mám, najdu si country i na netu třeba ve Winampu. Mě se jednalo o plnohodnotné videoklipy na způsob toho CMT. To teď vysílá jen na západní polokouli (viz. přehledy - třeba Lyngsat.com). I přesto dík za rady a nostalgické vzpomínky. |
![]() simon |
| 20.09.2008, 21:46.33 | |
RE: Pamětnícijuuj CMT v Multichoice Kaleidoscope...to boli časy :(( :crying: |
![]() Satmaster |