Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 13:19.40

Pamětníci

...si jistě vzpomenou na program v analogu Country Music Television na 27,5W. Vysílá někde nějaká hudební stanice country, třeba jen jako žánrový blok?
uživatel
simon
19.09.2008, 13:38.19

RE: Pamětníci

Já občas mrknu na Astru 1 19,2E tam vysílají v učitou dobu.Coutry.
Goldstar TV 12,070/H šlágry německy 27500 3/4
uživatel
Ji.sat
19.09.2008, 13:48.41

RE: Pamětníci

co vím, tak ho tenkrát úplně zrušili, bez náhrady
uživatel
Jurin
19.09.2008, 14:49.54

RE: Pamětníci

CMT neskôr prešla na Astru 19,2E bola súčasťou DTH balíka MultiChoice Kaleidoscope (pre nás) a Sky Multi Channels (áno, to bol ten satelitný pravek, keď BSkyB ešte bola na 19,2E). No digitálu sa v Európe CMT nedožila.
Ale nejaké audioformáty (Country 24/7) určite nájdeš na webe, niečo je tuším aj na HB v rámci Pay audiopaketu MusicChoice (samozrejme len pre študijné účely :-).
uživatel
anonym2
19.09.2008, 15:22.31

RE: Pamětníci

No jo úplně jsem na něj zapoměl. Byl dost dobrej
uživatel
juzek
19.09.2008, 17:55.51

RE: Pamětníci

JJ, taky me chybi. Pamatuju si ze 120cm kovosatku jsem mel stabilne otocenou na 27,5, jen obcas jse, projel okolni druzice. Je to uz hodne davno.
uživatel
J a
19.09.2008, 23:05.09

Pamětníci

Audio samozřejmě mám, najdu si country i na netu třeba ve Winampu. Mě se jednalo o plnohodnotné videoklipy na způsob toho CMT. To teď vysílá jen na západní polokouli (viz. přehledy - třeba Lyngsat.com). I přesto dík za rady a nostalgické vzpomínky.
uživatel
simon
20.09.2008, 21:46.33

RE: Pamětníci

juuj CMT v Multichoice Kaleidoscope...to boli časy :(( :crying:
uživatel
Satmaster