Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 16:12.02

showbox, nova helass dcw

podařilo se někomu rozjet dcw na tomto příjmači , popřípadě jak
uživatel
badi80
19.09.2008, 16:14.54

RE: showbox, nova helass dcw

tady prej to jde ..https://www.parabola.cz/forum/topic-26891/ :-/
uživatel
kos
19.09.2008, 16:22.21

RE: showbox, nova helass dcw

at zadavam klice jak zadavam ,tak nic
uživatel
badi80
19.09.2008, 16:35.39

RE: showbox, nova helass dcw

Už to nefunguje... :8)
uživatel
fuzak