| 19.09.2008, 16:12.02 | |
showbox, nova helass dcwpodařilo se někomu rozjet dcw na tomto příjmači , popřípadě jak |
![]() badi80 |
| 19.09.2008, 16:14.54 | |
RE: showbox, nova helass dcwtady prej to jde ..https://www.parabola.cz/forum/topic-26891/ :-/ |
![]() kos |
| 19.09.2008, 16:22.21 | |
RE: showbox, nova helass dcwat zadavam klice jak zadavam ,tak nic |
![]() badi80 |
| 19.09.2008, 16:35.39 | |
RE: showbox, nova helass dcwUž to nefunguje... :8) |
![]() fuzak |