| 19.09.2008, 16:49.31 | |
TPSŠlape někomu motors TV na hottbirdu ? U mě tma. |
![]() andrewmx |
| 19.09.2008, 16:50.48 | |
RE: TPSne len na 19.2E ide R^ |
![]() Jupi |
| 19.09.2008, 16:53.45 | |
RE: TPSano funguje - showbox.s300 |
![]() badi80 |
| 19.09.2008, 17:00.13 | |
RE: TPSOd kdy to nejde v pondělí jsem myslím koukal. |
![]() andrewmx |
| 19.09.2008, 17:07.44 | |
for badi80Tobě jede na Showboxu TPS? Dle infa z openboxfora TPS na Showboxu nejde, pouze na Openboxu. Případně napiš zdroj na.WCS soubor. Zdenek |
![]() sat1 |
| 19.09.2008, 17:15.35 | |
RE: TPSskype: badipatrik |
![]() badi80 |
| 19.09.2008, 17:40.27 | |
@JUPINa te astře to jde v emu?? |
![]() andrewmx |
| 19.09.2008, 17:51.14 | |
andrewmx19.2E motors tv 12.012 V 27500 3/4 R^ openbox 810 v poriadku R^ |
![]() Jupi |
| 19.09.2008, 17:55.47 | |
RE: TPSDík za info, ale u mě tma. Těšil jsem se na AMA motocross |
![]() andrewmx |
| 19.09.2008, 17:59.29 | |
RE: TPSteď jsem se dostal k bedně, ale vše ok, TPS jde. - Topfiled 7710 |
![]() Rambo |
| 19.09.2008, 20:04.26 | |
RamboProsím ťa hod sem čísielkopísmenká nech sa pozriem aj ja. |
![]() Patko |
| 19.09.2008, 21:31.44 | |
RE: TPSčíselko písmenka ti nepomůžou. potřebuješ v diablu, adresář EMU, podadresář TPS3 nahrát TPS.BIN a V_TPS.DB. Návod a soubory a hlavně které programy najdeš na:http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=29&t=7519 Omlouvám se, mám dost práce, dříve jsem nestačil odpovědět. |
![]() Rambo |
| 19.09.2008, 21:37.51 | |
RE: TPSď za info. s pozdravom |
![]() Patko |
| 20.09.2008, 22:32.27 | |
RE: TPSmně Motors TV nejde ani na 13E ani na 19,2E Co je třeba, aby šel? dík. (openbox X800) |
![]() chabryf |