Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 16:49.31

TPS

Šlape někomu motors TV na hottbirdu ? U mě tma.
uživatel
andrewmx
19.09.2008, 16:50.48

RE: TPS

ne len na 19.2E ide R^
uživatel
Jupi
19.09.2008, 16:53.45

RE: TPS

ano funguje - showbox.s300
uživatel
badi80
19.09.2008, 17:00.13

RE: TPS

Od kdy to nejde v pondělí jsem myslím koukal.
uživatel
andrewmx
19.09.2008, 17:07.44

for badi80

Tobě jede na Showboxu TPS? Dle infa z openboxfora TPS na Showboxu nejde, pouze na Openboxu. Případně napiš zdroj na
.WCS soubor. Zdenek
uživatel
sat1
19.09.2008, 17:15.35

RE: TPS

skype: badipatrik
uživatel
badi80
19.09.2008, 17:40.27

@JUPI

Na te astře to jde v emu??
uživatel
andrewmx
19.09.2008, 17:51.14

andrewmx

19.2E motors tv 12.012 V 27500 3/4 R^ openbox 810 v poriadku R^
uživatel
Jupi
19.09.2008, 17:55.47

RE: TPS

Dík za info, ale u mě tma. Těšil jsem se na AMA motocross
uživatel
andrewmx
19.09.2008, 17:59.29

RE: TPS

teď jsem se dostal k bedně, ale vše ok, TPS jde. - Topfiled 7710
uživatel
Rambo
19.09.2008, 20:04.26

Rambo

Prosím ťa hod sem čísielkopísmenká nech sa pozriem aj ja.
uživatel
Patko
19.09.2008, 21:31.44

RE: TPS

číselko písmenka ti nepomůžou. potřebuješ v diablu, adresář EMU, podadresář TPS3 nahrát TPS.BIN a V_TPS.DB. Návod a soubory a hlavně které programy najdeš na:
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=29&t=7519
Omlouvám se, mám dost práce, dříve jsem nestačil odpovědět.
uživatel
Rambo
19.09.2008, 21:37.51

RE: TPS

ď za info. s pozdravom
uživatel
Patko
20.09.2008, 22:32.27

RE: TPS

mně Motors TV nejde ani na 13E ani na 19,2E Co je třeba, aby šel? dík. (openbox X800)
uživatel
chabryf