Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 17:05.39

trošku neskoro ale predsa...

asi pred nejakými 2 týždňami som zaregistroval na movies 4 men československý film čiernobiely z čias komunizmu volalo sa to nejako asi na druhej strane barikády alebo nejako tak, nič zvláštne keby film nebol v pôvodnom znení, teda v češtine s anglickými titulkami.Postrehli ste to aj vy niekto, obrazová kvalita bola dobrá a bolo také zvláštne počuť zrozumitelnú reč na tomto programe.dík a sorry za oneskorenú reakciu.
uživatel
Tami
19.09.2008, 17:10.14

RE: trošku neskoro ale predsa...

nepoplietol si si fórum ?
uživatel
oneeeee
19.09.2008, 17:23.18

RE: trošku neskoro ale predsa...

nie nepoplietol som si forum tak ako na Hope channel na Hot birde jedného času som odchytil dokument v češtine o faraónoch tak sem dávam skúsenosť z odchytom zrozumitelnej reči na cudzom tv programe.Je to teda "mimo mísu" ale aspoň niečo na pobavenie.ak to je v rozpore z niečim na tomto fóre tak potom sorry. :8)
uživatel
Tami
19.09.2008, 17:31.52

RE: trošku neskoro ale predsa...

nejoblíbenější CZ film na zahraničních TV je český sen. před časem ho dávali na TPS a teď zase byla upoutávka na MORE 4 na astře 2d. obojí v češtině s titulkama
uživatel
vortimond
19.09.2008, 19:59.14

RE:trošku neskoro ale predsa...

vortimond:já ho zas před časem viděl na slovinské jedničce nebo dvojce.
uživatel
BIDLO