| 19.09.2008, 17:05.39 | |
trošku neskoro ale predsa...asi pred nejakými 2 týždňami som zaregistroval na movies 4 men československý film čiernobiely z čias komunizmu volalo sa to nejako asi na druhej strane barikády alebo nejako tak, nič zvláštne keby film nebol v pôvodnom znení, teda v češtine s anglickými titulkami.Postrehli ste to aj vy niekto, obrazová kvalita bola dobrá a bolo také zvláštne počuť zrozumitelnú reč na tomto programe.dík a sorry za oneskorenú reakciu. |
![]() Tami |
| 19.09.2008, 17:10.14 | |
RE: trošku neskoro ale predsa...nepoplietol si si fórum ? |
![]() oneeeee |
| 19.09.2008, 17:23.18 | |
RE: trošku neskoro ale predsa...nie nepoplietol som si forum tak ako na Hope channel na Hot birde jedného času som odchytil dokument v češtine o faraónoch tak sem dávam skúsenosť z odchytom zrozumitelnej reči na cudzom tv programe.Je to teda "mimo mísu" ale aspoň niečo na pobavenie.ak to je v rozpore z niečim na tomto fóre tak potom sorry. :8) |
![]() Tami |
| 19.09.2008, 17:31.52 | |
RE: trošku neskoro ale predsa...nejoblíbenější CZ film na zahraničních TV je český sen. před časem ho dávali na TPS a teď zase byla upoutávka na MORE 4 na astře 2d. obojí v češtině s titulkama |
![]() vortimond |
| 19.09.2008, 19:59.14 | |
RE:trošku neskoro ale predsa...vortimond:já ho zas před časem viděl na slovinské jedničce nebo dvojce. |
![]() BIDLO |