| 19.09.2008, 17:11.05 | |
TV Deko v UPC DirectPriatelia,asi dva dni mi nejde v UPC Direct TV Deko. Majú oni nejakú poruchu,alebo je chyba u mňa. Všetko ostatné v UPC Direct šlape,len tu mi píše kódovaný program. Dík. |
![]() Milan C |
| 19.09.2008, 17:23.16 | |
RE: TV Deko v UPC DirectVeď už je po sezóne. Deko sa minulo na zaváranie uhoriek. |
![]() oneeeee |
| 19.09.2008, 17:24.38 | |
RE: TV Deko v UPC Direct:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Tami |
| 19.09.2008, 17:28.32 | |
RE: TV Deko v UPC Direct:))) :))) :))) pekné, ale už to ide... |
![]() Milan C |
| 20.09.2008, 09:29.57 | |
RE: TV Deko v UPC Directvůbec nedokáži pochopit jak může UPC zařadit tento program do nabídky a jeho podobné stupidní programy ty jsi snad jediný člověk na světě který na něj kouká |
![]() 1801 |
| 20.09.2008, 14:05.10 | |
RE: TV Deko v UPC DirectBy si sa cudoval kolko ludi na to pozera. Moja zena napr. skoro stale. Toto je skvely program. Ak raz budes dospely a zacnes prerabat byt alebo stavat chalupu pochopis vyhody takeho programu. To radsej nech zrusia Film+, kde idu filmy z doby kamennej, alebo Travel. |
![]() Billysk |