| 19.09.2008, 18:54.06 | |
Napájení LNBAhoj,mám zhruba tohle zapojení : 1 parabola, 4 twinové LNB (Edision), 2 diseqc (EMC), 2 koaxy ke 2 přijímačům. Připojím oba kabely k přijímačům, zapnu první, vše funguje jak má, zapnu druhý - slyším praskání ve zvuku a na prvním přijímači se zasekne obraz. Po vypnutí druhého přijímače se obraz na prvním přijímači rozjede. Oba přijímače jsou na různých rozvodech (220V) v rámci jednoho bytu. Zkusil jsem namontovat další parabolu, to šlape v pohodě, abych vyloučil problémy se souběžným vedením koaxu (cca 25m). Když místo toho druhého přijímače (Showbox S300) připojím SF-20, nic se s prvním přijímačem neděje :-/ Jak funguje napájení LNB z přijímače u twin LNB ? Jsou v twinovém LNB oba výstupy el. propojeny ? Díky. |
![]() FuturoCZ |
| 19.09.2008, 19:35.11 | |
RE: Napájení LNBŘekl bych, že to bude o jedné proražené diodě. |
![]() Saxon |
| 19.09.2008, 21:19.38 | |
RE: Napájení LNBJe potřeba zkontrolovat, zda jsou všechny přístroje spojené dohromady také napájeny ze stejné fáze rozvodu 220 V. To může také dělat problémy. |
![]() grupen |