Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 18:58.03

Markiza, JOJ tma na SKYLINKU

Zdarek,
nejde mi na OPENBOXE 800 od vcera Markiza, JOJ, FILMBOXY - Kodovany kanal. Mam to legalne cez Skylink, ale vcera mi typek montoval motor plus natahoval svoje settings a keys. Vie niekto dat rychlu radu kde a co checknut aby sa to rozbehlo?

Vdaka
uživatel
majusko
19.09.2008, 19:11.04

RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKU

Jestli tam máš emu zkus vymazat keys v cryptoworks.Mělo by to jít.
uživatel
toto
19.09.2008, 19:13.45

@majusko

koukni jestli jestli se Ti po montáži motoru nezměnil /síla signálů/
1./
potom bys musel doladit parabolu,
2./nebo pohnout LNB do strany max.10 stupňů v pravo a nebo trochu dopředu a nebo dozadu.
3./ když máš motor najeĎ na Digi tv a tam je budeš mít také pokud máš přístroj s EMU,ale to není řešení.Zkus kartu povytáhnout a znovu zastrčit,jestli to naskočí je problém někde jinde,nejsem tam budeš muset zavolat toho samého montážníka,ať se na to podívá,jestli to šlo před tím,jeho problém, zadara nastavit a dát dohromady.
uživatel
hery
19.09.2008, 21:12.15

RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKU

Nebude to možno pre toto:
Bratislava, 17.9.2008 - Towercom, prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink oznamuje ukončenie technickej podpory, odpojenie systému podmieneného prístupu a znefunkčnenie posledných aktívnych bielych kariet Bios_3 (biele karty SlovakLink).
uživatel
Dukeso
20.09.2008, 12:04.50

RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKU

ani mne nejdu slov.kanaly mam ich legalne nie emu, nova karta mi prisla v auguste
uživatel
Gabbe
20.09.2008, 12:36.11

RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKU

u mě žádnej problém, ale bral jsem novou už modrobílou, sice byla drahá, ale aspoň šlape
uživatel
poky1
20.09.2008, 12:52.50

RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKU

veď tu ide o legalne karty SKYLINKU
uživatel
Dukeso
20.09.2008, 12:58.31

RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKU

jo, jenže nikdo nenapsal zda má na kartě zápisy, proč nekontaktujete operátora, mají své stránky, je to furt dokola, nahrát soft s emu, kde nechodí zápisy na kartu umí každej :-/
uživatel
poky1
20.09.2008, 13:39.46

RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKU

@poky1 - veľa ludí nič nečíta a čaká na všetko hotove, nie ešte kontaktovať operátora, alebo pozrieť stránky, ak si pozorne prečítajú zistia že sa jedná o biele karty SlovakLink ktore sa menia za modré, ;)
uživatel
Dukeso