| 19.09.2008, 18:58.03 | |
Markiza, JOJ tma na SKYLINKUZdarek,nejde mi na OPENBOXE 800 od vcera Markiza, JOJ, FILMBOXY - Kodovany kanal. Mam to legalne cez Skylink, ale vcera mi typek montoval motor plus natahoval svoje settings a keys. Vie niekto dat rychlu radu kde a co checknut aby sa to rozbehlo? Vdaka |
![]() majusko |
| 19.09.2008, 19:11.04 | |
RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKUJestli tam máš emu zkus vymazat keys v cryptoworks.Mělo by to jít. |
![]() toto |
| 19.09.2008, 19:13.45 | |
@majuskokoukni jestli jestli se Ti po montáži motoru nezměnil /síla signálů/1./ potom bys musel doladit parabolu, 2./nebo pohnout LNB do strany max.10 stupňů v pravo a nebo trochu dopředu a nebo dozadu. 3./ když máš motor najeĎ na Digi tv a tam je budeš mít také pokud máš přístroj s EMU,ale to není řešení.Zkus kartu povytáhnout a znovu zastrčit,jestli to naskočí je problém někde jinde,nejsem tam budeš muset zavolat toho samého montážníka,ať se na to podívá,jestli to šlo před tím,jeho problém, zadara nastavit a dát dohromady. |
![]() hery |
| 19.09.2008, 21:12.15 | |
RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKUNebude to možno pre toto:Bratislava, 17.9.2008 - Towercom, prevádzkovateľ satelitnej platformy Skylink oznamuje ukončenie technickej podpory, odpojenie systému podmieneného prístupu a znefunkčnenie posledných aktívnych bielych kariet Bios_3 (biele karty SlovakLink). |
![]() Dukeso |
| 20.09.2008, 12:04.50 | |
RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKUani mne nejdu slov.kanaly mam ich legalne nie emu, nova karta mi prisla v auguste |
![]() Gabbe |
| 20.09.2008, 12:36.11 | |
RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKUu mě žádnej problém, ale bral jsem novou už modrobílou, sice byla drahá, ale aspoň šlape |
![]() poky1 |
| 20.09.2008, 12:52.50 | |
RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKUveď tu ide o legalne karty SKYLINKU |
![]() Dukeso |
| 20.09.2008, 12:58.31 | |
RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKUjo, jenže nikdo nenapsal zda má na kartě zápisy, proč nekontaktujete operátora, mají své stránky, je to furt dokola, nahrát soft s emu, kde nechodí zápisy na kartu umí každej :-/ |
![]() poky1 |
| 20.09.2008, 13:39.46 | |
RE: Markiza, JOJ tma na SKYLINKU@poky1 - veľa ludí nič nečíta a čaká na všetko hotove, nie ešte kontaktovať operátora, alebo pozrieť stránky, ak si pozorne prečítajú zistia že sa jedná o biele karty SlovakLink ktore sa menia za modré, ;) |
![]() Dukeso |