Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 19:22.05

digi tv.

jede na digi film box?mě tam jede AXN jestly ano tak pisnite frekvenci diky moc
uživatel
cochtanek
19.09.2008, 19:29.18

RE: digi tv.

FB už tam nějaký ten pátek není ;P
uživatel
technikTKR
19.09.2008, 20:03.15

RE: digi tv.

dobry rano pane :laughing:
uživatel
srutic
19.09.2008, 20:06.02

@cochtanek

Ty jsi se asi probudil jak říká technik TKR měsíc a půl po změně,že??? :bomb: :fuming: jinak jestli cheš koukat na film box tak katra T+T a plus EXTRA film box,nebo potom HD program na Hotbirdu v CZ R^
uživatel
hery
19.09.2008, 20:06.21

RE: digi tv.

a to nepotěši Rv
uživatel
cochtanek