| 19.09.2008, 19:24.45 | |
konvertor HEAD 0.1dB HD READYAky je rozdiel medzi konvertorom HEAD 0.1dB HD READY a ostatnymi znackami, ktore maju tiez sumove cislo 0.1 dB. Mam na mysli programy, ktore vysielaju v HD, jednym slovom, ci pre programy vysielane v HD musi byt okrem HD prijimaca aj HD konvertor /pre prijem kvalitneho HD vysielania/alebo staci hocijaky ini konvertor. Vdaka |
![]() HDman |
| 19.09.2008, 19:39.46 | |
RE:konvertor HEAD 0.1dB HD READYJe to jen reklamní trik,nic víc.Pro příjem HD můžeš použít jakýkoli LNB. |
![]() BIDLO |
| 19.09.2008, 19:40.41 | |
A potomje ještě HD parabola,kabel a možná i držák.Ale vážně.Není žádný konvertor pro HD příjem.Stačí v podstatě každý dnes prodávaný. |
![]() hobo |
| 19.09.2008, 19:41.13 | |
RE: konvertor HEAD 0.1dB HD READYstačí obyčejný LNB vše ostaní je jen chytačka na paněženky ,,najivnějších" zákazníku... |
![]() pat |
| 19.09.2008, 19:48.56 | |
predstavte si: mam 0.01dB UHD readyv peaku :) |
![]() bublajs |
| 19.09.2008, 19:49.19 | |
RE: konvertor HEAD 0.1dB HD READYDakujem za odpovede |
![]() HDman |
| 19.09.2008, 19:52.01 | |
RE: konvertor HEAD 0.1dB HD READYUž je to tu znova. :) |
![]() Tomik535 |
| 19.09.2008, 20:19.21 | |
konvertor HEAD 0.1dB HD READY:laughing: :laughing: :laughing: :bomb: :fuming: trik pro blbý,nevím ,ale když se podíváš na parametry tohoto LNB,že se můžeš takhle ptát,všichni předem mnou Ti na to už odpověděli. |
![]() hery |