Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 19:24.45

konvertor HEAD 0.1dB HD READY

Aky je rozdiel medzi konvertorom HEAD 0.1dB HD READY a ostatnymi znackami, ktore maju tiez sumove cislo 0.1 dB. Mam na mysli programy, ktore vysielaju v HD, jednym slovom, ci pre programy vysielane v HD musi byt okrem HD prijimaca aj HD konvertor /pre prijem kvalitneho HD vysielania/alebo staci hocijaky ini konvertor. Vdaka
uživatel
HDman
19.09.2008, 19:39.46

RE:konvertor HEAD 0.1dB HD READY

Je to jen reklamní trik,nic víc.Pro příjem HD můžeš použít jakýkoli LNB.
uživatel
BIDLO
19.09.2008, 19:40.41

A potom

je ještě HD parabola,kabel a možná i držák.Ale vážně.Není žádný konvertor pro HD příjem.Stačí v podstatě každý dnes prodávaný.
uživatel
hobo
19.09.2008, 19:41.13

RE: konvertor HEAD 0.1dB HD READY

stačí obyčejný LNB vše ostaní je jen chytačka na paněženky ,,najivnějších" zákazníku...
uživatel
pat
19.09.2008, 19:48.56

predstavte si: mam 0.01dB UHD ready

v peaku :)
uživatel
bublajs
19.09.2008, 19:49.19

RE: konvertor HEAD 0.1dB HD READY

Dakujem za odpovede
uživatel
HDman
19.09.2008, 19:52.01

RE: konvertor HEAD 0.1dB HD READY

Už je to tu znova. :)
uživatel
Tomik535
19.09.2008, 20:19.21

konvertor HEAD 0.1dB HD READY

:laughing: :laughing: :laughing: :bomb: :fuming: trik pro blbý,nevím ,ale když se podíváš na parametry tohoto LNB,že se můžeš takhle ptát,všichni předem mnou Ti na to už odpověděli.
uživatel
hery