Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 20:08.07

Problem

Dobrý večer potřeboval bych poradit použivam modul cryptoW.a vněm kartuUPC při přepnuti kanalu se mi oběvuje tabulka CryptoWorks pleas check..poradi někdo jak se jizbavit? Tlačitko exit ji odstrani pusobi to ale rušivě. Děkuji za radu pokud nějaka je mam Ferguson 8900
uživatel
kartac
21.09.2008, 04:12.27

re: Problem

napiš přesně jaký cam, jde o to, že rušivou hlášku můžeš vyhodit-zakázat, ale pokud se to v menu camu nenachází, máš smůlu
uživatel
Babui
21.09.2008, 12:26.42

RE: Problem

anebo zkusit ulovit novej soft přes OTA, zkusit se musí všechno, pokud to bude Zeta, není problém jen potřebuješ programátor
uživatel
poky1