Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 20:21.09

7W jedeme?

Key ART & Pehla 7W EXclusive anaimgr.com 19/09/2008

I 0604 08 6FA9A99A1C36979ADD5889E319660D3D Active
I 0604 06 C5847BD7524B4033051F08046E1E61A1 Next

Key SHOWTIME 7W EXclusive anaimgr.com 19/09/2008

I 0604 06 D17A96B3C8C63CECF2E116CAE7C1619D Next
I 0604 08 C97F78B52A600C76FD0F0296D813C1D0 Active


jede to? mám možnost odzkoušet pouze ART...dik
uživatel
cb21
19.09.2008, 20:30.54

RE: 7W jedeme?

Tak ide či nejde ? A prečo len ART . Na lídl parabolu musí ísť všetko . Tak skúšaj a až potom sem niečo drysni.
uživatel
oneeeee
19.09.2008, 21:05.57

@cb21

A na kterém kmitočtu to ART zkoušíš.
uživatel
D2MAC
19.09.2008, 21:10.21

DMAC

píše že 7W jedeme . Ja som tam nič nenašiel.
uživatel
oneeeee
19.09.2008, 21:11.40

D2mac

10930H27500 espn Classic např.

oneeeee: jen art proto,že je na mé 80cm Lídl a atest O.3 Maxima LNB(dle mého po Invacomu druhý nej.) 45%
Show time mi některé kmitočty hodně vyskakují:-((( ;P
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:12.17

@oneeeee

Proto se ptám, s tou jeho 80cm z Lídlu jsem na odpověď zvědavější než kdykoliv jindy - resp. na to vybruslení.
uživatel
D2MAC
19.09.2008, 21:14.44

d2MAC

DewanAl Arab taky 45%:-) 10775H:-)

Příjem jih Prahy4 R^
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:15.57

d2mac

občas bruslim na Strahově a na Stvanici:))))))))))))))))
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:17.05

RE: 7W jedeme?

Našiel som si tam chybu , tak sa ospravedlňujem. Na moju 150cm parabolu mi to sice ide ale signal mám iba 52%. Je to biedne a ešte mi to aj vypadáva.
uživatel
oneeeee
19.09.2008, 21:18.16

@cb21

Správně.
10930H je totiž jediná část paketu ADD, kterou můžeš na tu lídlovku chytit (není to Nilesat, ale Altantic Bird) a není to tak dávno, co ADD na 10930H ještě nebyl. Tehdy byl zase dostupnější Showtime na Nilesatu ve V polarizaci.
uživatel
D2MAC
19.09.2008, 21:18.38

RE: 7W jedeme?

oneeeee:odkud jsi?...resp. kde máš parabolu?Někde u Vlada?
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:19.00

cb21

Tak na štvanici, teraz v lete. A to nás chceš teraz uštvať alebo čo ?
uživatel
oneeeee
19.09.2008, 21:19.48

RE: 7W jedeme?

parabolu mám na streche. Ty ju máš v posteli ?
uživatel
oneeeee
19.09.2008, 21:20.22

D2MAC

na kolik % ti ukatuje 10775H?? jde tam ted nějaké modlení či co:-)))) :lookaround:
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:22.08

RE: 7W jedeme?

oneeeee: ši tatar či co?...myslim kde je Tvá oblast současného příjmu:-)))))))))))))) jsou i kryté stadiony s vlastnim "mražením":-))
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:23.33

@cb21

Mám tam 123,58932755664 %
1) K čemu ti budou procenta, když neznáš referenci?
2) Momentálně parabola down, motor down, dream out...
uživatel
D2MAC
19.09.2008, 21:27.03

D dvě mac

no tak je mi jasné,že jsou to"brambormetry"(jako u vysílaček za pár korun),ale...no zapomněl jsem k tomu se zeptat jaký přijímač máš...to už by se dalo ze skušeností trochu říci "jak na tom jsi" se signálem........copak děláš přestavbu "tvého systému"??? R^
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:28.29

RE: 7W jedeme?

sorry za chyby....ještě u toho programuju Motoroly:-)
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:32.33

RE: 7W jedeme?

Říkejme tomu spíše údržba z nouze.
A jelikož už delší dobu na to nemám čas, jsem momentálně nějaký ten pátek "téměř" bez signálu.
Nechtěj ale po mě vysvětlit to slovo "téměř", musí ti stačit, že na to vysvětlování taky nemám čas.
:)))
uživatel
D2MAC
19.09.2008, 21:34.47

D2mac

:-)
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:35.10

RE: 7W jedeme?

Tak keď robíš motoroly tam pošli program na odkódovanie. Mám 4 motoroly a sú iba na jednu sieť.

som pod Martinskými hoľami.
uživatel
oneeeee
19.09.2008, 21:39.02

RE: 7W jedeme?

oneeeee: na jaké pásmo? no asi 400MHz že?? nebo 160MHz?...Záleží co máš za typ....pokud ručky typu GP300?? nebo ty novější mtx 838??? ...je sice program uni....ale jukni se na WWW.BATLABS.COM ok? najdeš tam skoro všechny softy pro Motoroly a programovací kabely i se schématama...ok? R^
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:40.26

RE: 7W jedeme?

Motorola V3 a V8
uživatel
oneeeee
19.09.2008, 21:41.18

RE: 7W jedeme?

jukni na ty stránky www.batlabs.com R^
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:43.33

to oneeeee

počkej...já programuji vysílačky ne mobilní telefony.....ale zjistim Ti to....mám ještě kolegy na Kladně v servisu.... R^
uživatel
cb21
19.09.2008, 21:44.00

RE: 7W jedeme?

pozerám , sú tam samé vysielačky
uživatel
oneeeee