| 19.09.2008, 23:12.10 | |
PRAHA centrum HACKERů ?Pokud jsem to dobře pochopil ?http://satkurier.pl/news/42896/nowa-bron-viaccess-przeciwko-piractwu.html |
![]() showboy |
| 19.09.2008, 23:26.50 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?ta karta se jmenuje asi Praha (složeno z těchto slov Proactive Against Hacker Attacks) tak to chápu já bardzo, proč ne? když je kebab, atd. |
![]() poky1 |
| 19.09.2008, 23:34.19 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?jinak si myslím, že nikdy žádný Čech či Slovák neprolomí ani H....o, je to o penězích |
![]() poky1 |
| 19.09.2008, 23:39.07 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?do frasa, to zde nikdo neumí po polsky? Ostraváci chrápou, bo co? |
![]() poky1 |
| 19.09.2008, 23:45.31 | |
To bylo takbociana kopnyl špak-znáš,karta mě nezajímá -sory. |
![]() spyko |
| 20.09.2008, 00:01.01 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?Preklad:Viaccess a France Telecom a evropský lídr v podmíněného přístupu, oznámila zavedení nových karet PRAHA. Jsou živoucím důkazem Viaccess zapojení do boje proti pirátství. Viaccess účinnou strategii, aby se zabránilo pirátství je poskytnout nové karty pro své zákazníky každých 24 měsíců. Karta PRAHA(od klávesových zkratek Proaktivní Proti Hacker útoky), aby zajistil optimální kompatibilitu se stávajícími dekodéry. Pokud jde o bezpečnost, obsahuje nové funkce zabezpečení proaktivní o potřebě bojovat proti sharingem karet, a také nápravná opatření. Pro zákazníky, Viaccess kartu PRAHA je jistě dobrá volba pro upgrade na nejvyšší úroveň bezpečnosti, která je nyní k dispozici. PRAHA přínosy zavedení karet je hodně: ? V nejmodernější zabezpečení, protože karta je aktivní proti sharingowi a nabízí příležitost k analýze hackerské útoky a automatický trest, ? Poslední generace čipů. |
![]() vlaciha |
| 20.09.2008, 00:05.22 | |
vlacihalepší překlad než od redakce v aktualitkách R^ dobrou |
![]() poky1 |
| 20.09.2008, 00:08.54 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?Jee ani sem si nevsim ze to je na hlavni strance. :laughing: |
![]() vlaciha |
| 20.09.2008, 00:13.42 | |
PrahaSpolečnost France Telecom,ohlásil nástup nových karet PRAHA.Jsou dokladem,aktivním důkazem Viaccess v boji z heckrami.Viaccess chce uskutečnit vyměnu nových karet do 24 měsícu.Karta PRAHA spolupracuje z existujicímy dekodermi.Má nové bezpečnostné funkcie potrebné v boji se sharingem.Pro klienty Viaccess je karta PRAHA na nevyšším stupni bezpečnosti jaký je aktualně celkovo dostupný.Hrubý překlad. |
![]() klapklap |
| 20.09.2008, 00:18.40 | |
vlacihatak jsi mě předběhl,než jsem to jakžtakž přeložil ty jsi to sem hodil :)) no jo šlo mi to pomalu :( |
![]() klapklap |
| 20.09.2008, 00:41.41 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?A z pražáků jsou zase jelita.. :lookaround: |
![]() Tomik535 |
| 20.09.2008, 00:44.05 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?Tomik535:.....:-))) ale uznej sám,že je Praha krásná vid?:-))))))))) R^ R^ R^ps: věčný boj...providers-hackers ;) |
![]() cb21 |
| 20.09.2008, 00:52.59 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?jj, kdysi jsem tam 3 měsíce dělal, ale to už je dávno. Nagano.. |
![]() Tomik535 |
| 20.09.2008, 10:23.36 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?Jeste to ma nejake mouchy, ktere potrebuji doladit. Ostry provoz 2009/10 pokud se vse zdari. Zatim lakaji klienty. Ale bude to stat hodne penez. |
![]() blik |
| 20.09.2008, 12:33.15 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?Praha je předměstí Kladna, to snad ví každej! :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() poky1 |
| 20.09.2008, 14:10.49 | |
Prahaoplotit a některé blbce vůbec nepouštět ven,včetně poblázněných valachů! |
![]() spyko |
| 20.09.2008, 22:20.19 | |
RE: PRAHA centrum HACKERů ?No sharing PRAHA :bigeyes: |
![]() AB DSR-322 |