Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 23:12.10

PRAHA centrum HACKERů ?

Pokud jsem to dobře pochopil ?
http://satkurier.pl/news/42896/nowa-bron-viaccess-przeciwko-piractwu.html
uživatel
showboy
19.09.2008, 23:26.50

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

ta karta se jmenuje asi Praha (složeno z těchto slov Proactive Against Hacker Attacks) tak to chápu já bardzo, proč ne? když je kebab, atd.
uživatel
poky1
19.09.2008, 23:34.19

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

jinak si myslím, že nikdy žádný Čech či Slovák neprolomí ani H....o, je to o penězích
uživatel
poky1
19.09.2008, 23:39.07

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

do frasa, to zde nikdo neumí po polsky? Ostraváci chrápou, bo co?
uživatel
poky1
19.09.2008, 23:45.31

To bylo tak

bociana kopnyl špak-znáš,karta mě nezajímá -sory.
uživatel
spyko
20.09.2008, 00:01.01

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

Preklad:
Viaccess a France Telecom a evropský lídr v podmíněného přístupu, oznámila zavedení nových karet PRAHA. Jsou živoucím důkazem Viaccess zapojení do boje proti pirátství. Viaccess účinnou strategii, aby se zabránilo pirátství je poskytnout nové karty pro své zákazníky každých 24 měsíců.

Karta PRAHA(od klávesových zkratek Proaktivní Proti Hacker útoky), aby zajistil optimální kompatibilitu se stávajícími dekodéry. Pokud jde o bezpečnost, obsahuje nové funkce zabezpečení proaktivní o potřebě bojovat proti sharingem karet, a také nápravná opatření. Pro zákazníky, Viaccess kartu PRAHA je jistě dobrá volba pro upgrade na nejvyšší úroveň bezpečnosti, která je nyní k dispozici.

PRAHA přínosy zavedení karet je hodně:

? V nejmodernější zabezpečení, protože karta je aktivní proti sharingowi a nabízí příležitost k analýze hackerské útoky a automatický trest,

? Poslední generace čipů.
uživatel
vlaciha
20.09.2008, 00:05.22

vlaciha

lepší překlad než od redakce v aktualitkách R^ dobrou
uživatel
poky1
20.09.2008, 00:08.54

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

Jee ani sem si nevsim ze to je na hlavni strance. :laughing:
uživatel
vlaciha
20.09.2008, 00:13.42

Praha

Společnost France Telecom,ohlásil nástup nových karet PRAHA.Jsou dokladem,aktivním důkazem Viaccess v boji z heckrami.Viaccess chce uskutečnit vyměnu nových karet do 24 měsícu.Karta PRAHA spolupracuje z existujicímy dekodermi.Má nové bezpečnostné funkcie potrebné v boji se sharingem.Pro klienty Viaccess je karta PRAHA na nevyšším stupni bezpečnosti jaký je aktualně celkovo dostupný.Hrubý překlad.
uživatel
klapklap
20.09.2008, 00:18.40

vlaciha

tak jsi mě předběhl,než jsem to jakžtakž přeložil ty jsi to sem hodil :)) no jo šlo mi to pomalu :(
uživatel
klapklap
20.09.2008, 00:41.41

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

A z pražáků jsou zase jelita.. :lookaround:
uživatel
Tomik535
20.09.2008, 00:44.05

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

Tomik535:.....:-))) ale uznej sám,že je Praha krásná vid?:-))))))))) R^ R^ R^

ps: věčný boj...providers-hackers ;)
uživatel
cb21
20.09.2008, 00:52.59

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

jj, kdysi jsem tam 3 měsíce dělal, ale to už je dávno. Nagano..
uživatel
Tomik535
20.09.2008, 10:23.36

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

Jeste to ma nejake mouchy, ktere potrebuji doladit. Ostry provoz 2009/10 pokud se vse zdari. Zatim lakaji klienty. Ale bude to stat hodne penez.
uživatel
blik
20.09.2008, 12:33.15

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

Praha je předměstí Kladna, to snad ví každej! :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
poky1
20.09.2008, 14:10.49

Praha

oplotit a některé blbce vůbec nepouštět ven,včetně poblázněných valachů!
uživatel
spyko
20.09.2008, 22:20.19

RE: PRAHA centrum HACKERů ?

No sharing PRAHA :bigeyes:
uživatel
AB DSR-322