| 20.09.2008, 09:24.16 | |
Problém s nastavením českého EPG na UPC DirectZdravím všechny, potřeboval bych poradit s nastavením českého EPG u Technisatu (Digicorder S2.)V obecném nastavení přijímače mám češtinu, ale to zatracený EPG je v maďarštině a už si s tím nevím rady.Český název pořadu je k dispozici jen v momentě, když edituji záznam na HDD. Kdybyste s tím měli někdo zkušenost díky za každou radu. |
![]() V74 |