Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 09:24.16

Problém s nastavením českého EPG na UPC Direct

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit s nastavením českého EPG u Technisatu (Digicorder S2.)V obecném nastavení přijímače mám češtinu, ale to zatracený EPG je v maďarštině a už si s tím nevím rady.Český název pořadu je k dispozici jen v momentě, když edituji záznam na HDD. Kdybyste s tím měli někdo zkušenost díky za každou radu.
uživatel
V74