| 20.09.2008, 09:52.30 | |
Ferguson HF8900HDPomocou akeho programu mozem zmenit software v prijimaciFerguson HF8900HD? |
![]() zidane69 |
| 20.09.2008, 09:56.19 | |
RE: Ferguson HF8900HDŽádného. Loader má přímo v sobě, stačí zasunout klíčenku (flashku). |
![]() visper |
| 20.09.2008, 12:30.59 | |
RE: Ferguson HF8900HDna vyšší verzi zapomněl dodat kolega |
![]() poky1 |
| 20.09.2008, 16:24.38 | |
@poky1ahoj moje zkušenost je taková, že přes USB-flasku tam dostanu jakýkoliv soft, tedy i nižší bez jakýkoliv problémů.Mám v něm loader v113 |
![]() Babui |
| 20.09.2008, 17:27.45 | |
RE: Ferguson HF8900HDTaky mi to tak jde. Softy přehazuji jako ponožky, nový, starý, všechno jedno. Proč to dříve nešlo? Jiný loader? |
![]() visper |
| 20.09.2008, 22:30.39 | |
RE: Ferguson HF8900HD@vispertaky tak, asi ano, začínal jsem na HF8800 a všechno postivě přes RS232, zlaté USB... |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 00:41.03 | |
@BabuiHm, já jen 110, už to chvilku provozuju. :laughing: |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 00:48.49 | |
@poky1tedy máš 8800, že ano :8) |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 00:52.54 | |
RE: Ferguson HF8900HDkdepak 8900 |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 00:56.44 | |
@poky1to je divný, myslel jsem, že staré 8800 byly v109,novější v110, no a HF8900 byly starší v112 novější v113.Mám HF8900 přesně rok a odpálil jsem nedávno na něm základní desku a po reklamaci jsem měl v113 |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 01:02.09 | |
RE: Ferguson HF8900HDHm, USB snad poznám :laughing: měl jsem to u Zorbase jen tak na garančku, vyměnit kondíky pro klid duše, chyběl tam někde šroubek, kdyby to občas neztratilo signál při(pomůže až restart) přetáčení motoru nebo scan družic, naprostá spokojenost. |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 01:06.13 | |
RE: Ferguson HF8900HDjj, já to nevyvracím, jen je to zajímavé, jinak já si také chrochtám...prosímtě funguje Ti teď filmbox HD ? mě ne a chybu nemám... |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 01:10.27 | |
RE: Ferguson HF8900HDfilmbox HD jede, diablo 2.3 keys for fuzák cssf aneb jsem už línej jako prase, zrovna tam někdo spí ve voze a dva sedí u ohně |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 01:11.16 | |
RE: Ferguson HF8900HDsere mě PVR, ale to se už asi nikdy nezlepší |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 01:12.17 | |
RE: Ferguson HF8900HDjj díky tak mám chybu v diablu narval jsem tam1.33 jinak vše používám přesně jako ty :8) |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 01:14.04 | |
RE: Ferguson HF8900HDjá tam fouknu 2GB flashku a nahraji co potřebuji a jeto, jinak nejsem fanda nahrávání, ale zprávy občas... |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 01:16.51 | |
RE: Ferguson HF8900HDno jo, já byl v gastinici a o existenci 1.33 jsem se dočetl až tady, takže mám 1.32, měj se a dobrou R^ ostrý obraz a dobrý zvuk(Miloš Skalka) mládí v (nevhodné slovo)i a do důchodu daleko Rv Sakra, trošku popiju a jsem jak spisovatel. :lookaround: |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 01:19.22 | |
RE: Ferguson HF8900HDtak ji tam zatím nedávej, mě to na 1.32 také šlo,jdu formátovat... |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 01:22.13 | |
RE: Ferguson HF8900HDjo to s tou flešku i 16GB jde bez problémů, mám tam 320GB přes USB, nedávno jsem nahrával pinokia z Filmoxu HD a mělo to 7,5GB |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 01:32.33 | |
RE: Ferguson HF8900HDjj, fleška je ready, právě jsem dokončil back na 1.32 včetně data.bin a je vše OK, tedy i filmbox HD, tak dobrou a HD ready obraz! |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 01:34.10 | |
RE: Ferguson HF8900HDjj, dám si HD spánek, koukal jsem jak se to tu dnes zase hádalo Jarino a zbytek světa, pěkně jsem se pobavil R^ |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 01:38.12 | |
RE: Ferguson HF8900HDjj také jsem si početl, někdy ani nemám chuť zde psát...Víš co jsem zjistil, že při 1.33 tedy nefunguje filmoxHD s HBO HD, ale jede mi přes seca eurosport cz přes hotbird, používám i xcam a emu a při vložení nebo používání diabla mě to nejde, tak další poznatek |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 01:46.00 | |
RE: Ferguson HF8900HDTak si přidej další zkušenost, včera jsem blbnul s Dragonem nahranej predátor 3.68 (asi) a když byl vloženej Easy Twin s posledním softem kterej zněj udělal ve Ferdovi rychlíka (Sk a CS karty skoro bez prodlevy) neustále restart Dragona totální nekompaktibilita, předtím to šlapalo. :-/ |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 01:50.10 | |
RE: Ferguson HF8900HDrozumím, já třeba ve ferdovi nepoužívám zásadně uni čtečku, vše valím přes diablo-skylink a xcam-gital a v přepínání nemám prodlevu |
![]() Babui |
| 21.09.2008, 01:54.06 | |
RE: Ferguson HF8900HDtam mám kartu 1080, mám narvané vše, jen mě mrzí že simka u 2.3 nepremává a už fakt jdu chrupkat :) |
![]() poky1 |
| 21.09.2008, 01:59.41 | |
RE: Ferguson HF8900HDmě taky dal jsem tam stealth 2.54 šlape to nádherně ale conax mi prostě chybí...dobrou |
![]() Babui |