Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 09:52.30

Ferguson HF8900HD

Pomocou akeho programu mozem zmenit software v prijimaci
Ferguson HF8900HD?
uživatel
zidane69
20.09.2008, 09:56.19

RE: Ferguson HF8900HD

Žádného. Loader má přímo v sobě, stačí zasunout klíčenku (flashku).
uživatel
visper
20.09.2008, 12:30.59

RE: Ferguson HF8900HD

na vyšší verzi zapomněl dodat kolega
uživatel
poky1
20.09.2008, 16:24.38

@poky1

ahoj moje zkušenost je taková, že přes USB-flasku tam dostanu jakýkoliv soft, tedy i nižší bez jakýkoliv problémů.
Mám v něm loader v113
uživatel
Babui
20.09.2008, 17:27.45

RE: Ferguson HF8900HD

Taky mi to tak jde. Softy přehazuji jako ponožky, nový, starý, všechno jedno. Proč to dříve nešlo? Jiný loader?
uživatel
visper
20.09.2008, 22:30.39

RE: Ferguson HF8900HD

@visper
taky tak, asi ano, začínal jsem na HF8800 a všechno postivě přes RS232, zlaté USB...
uživatel
Babui
21.09.2008, 00:41.03

@Babui

Hm, já jen 110, už to chvilku provozuju. :laughing:
uživatel
poky1
21.09.2008, 00:48.49

@poky1

tedy máš 8800, že ano :8)
uživatel
Babui
21.09.2008, 00:52.54

RE: Ferguson HF8900HD

kdepak 8900
uživatel
poky1
21.09.2008, 00:56.44

@poky1

to je divný, myslel jsem, že staré 8800 byly v109,novější v110, no a HF8900 byly starší v112 novější v113.
Mám HF8900 přesně rok a odpálil jsem nedávno na něm základní desku a po reklamaci jsem měl v113
uživatel
Babui
21.09.2008, 01:02.09

RE: Ferguson HF8900HD

Hm, USB snad poznám :laughing: měl jsem to u Zorbase jen tak na garančku, vyměnit kondíky pro klid duše, chyběl tam někde šroubek, kdyby to občas neztratilo signál při(pomůže až restart) přetáčení motoru nebo scan družic, naprostá spokojenost.
uživatel
poky1
21.09.2008, 01:06.13

RE: Ferguson HF8900HD

jj, já to nevyvracím, jen je to zajímavé, jinak já si také chrochtám...
prosímtě funguje Ti teď filmbox HD ? mě ne a chybu nemám...
uživatel
Babui
21.09.2008, 01:10.27

RE: Ferguson HF8900HD

filmbox HD jede, diablo 2.3 keys for fuzák cssf aneb jsem už línej jako prase, zrovna tam někdo spí ve voze a dva sedí u ohně
uživatel
poky1
21.09.2008, 01:11.16

RE: Ferguson HF8900HD

sere mě PVR, ale to se už asi nikdy nezlepší
uživatel
poky1
21.09.2008, 01:12.17

RE: Ferguson HF8900HD

jj díky tak mám chybu v diablu narval jsem tam1.33 jinak vše používám přesně jako ty :8)
uživatel
Babui
21.09.2008, 01:14.04

RE: Ferguson HF8900HD

já tam fouknu 2GB flashku a nahraji co potřebuji a jeto, jinak nejsem fanda nahrávání, ale zprávy občas...
uživatel
Babui
21.09.2008, 01:16.51

RE: Ferguson HF8900HD

no jo, já byl v gastinici a o existenci 1.33 jsem se dočetl až tady, takže mám 1.32, měj se a dobrou R^ ostrý obraz a dobrý zvuk(Miloš Skalka) mládí v (nevhodné slovo)i a do důchodu daleko Rv Sakra, trošku popiju a jsem jak spisovatel. :lookaround:
uživatel
poky1
21.09.2008, 01:19.22

RE: Ferguson HF8900HD

tak ji tam zatím nedávej, mě to na 1.32 také šlo,
jdu formátovat...
uživatel
Babui
21.09.2008, 01:22.13

RE: Ferguson HF8900HD

jo to s tou flešku i 16GB jde bez problémů, mám tam 320GB přes USB, nedávno jsem nahrával pinokia z Filmoxu HD a mělo to 7,5GB
uživatel
poky1
21.09.2008, 01:32.33

RE: Ferguson HF8900HD

jj, fleška je ready, právě jsem dokončil back na 1.32 včetně data.bin a je vše OK, tedy i filmbox HD, tak dobrou a HD ready obraz!
uživatel
Babui
21.09.2008, 01:34.10

RE: Ferguson HF8900HD

jj, dám si HD spánek, koukal jsem jak se to tu dnes zase hádalo Jarino a zbytek světa, pěkně jsem se pobavil R^
uživatel
poky1
21.09.2008, 01:38.12

RE: Ferguson HF8900HD

jj také jsem si početl, někdy ani nemám chuť zde psát...
Víš co jsem zjistil, že při 1.33 tedy nefunguje filmoxHD s HBO HD, ale jede mi přes seca eurosport cz přes hotbird, používám i xcam a emu a při vložení nebo používání diabla mě to nejde, tak další poznatek
uživatel
Babui
21.09.2008, 01:46.00

RE: Ferguson HF8900HD

Tak si přidej další zkušenost, včera jsem blbnul s Dragonem nahranej predátor 3.68 (asi) a když byl vloženej Easy Twin s posledním softem kterej zněj udělal ve Ferdovi rychlíka (Sk a CS karty skoro bez prodlevy) neustále restart Dragona totální nekompaktibilita, předtím to šlapalo. :-/
uživatel
poky1
21.09.2008, 01:50.10

RE: Ferguson HF8900HD

rozumím, já třeba ve ferdovi nepoužívám zásadně uni čtečku, vše valím přes diablo-skylink a xcam-gital a v přepínání nemám prodlevu
uživatel
Babui
21.09.2008, 01:54.06

RE: Ferguson HF8900HD

tam mám kartu 1080, mám narvané vše, jen mě mrzí že simka u 2.3 nepremává a už fakt jdu chrupkat :)
uživatel
poky1
21.09.2008, 01:59.41

RE: Ferguson HF8900HD

mě taky dal jsem tam stealth 2.54 šlape to nádherně ale conax mi prostě chybí...dobrou
uživatel
Babui