Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 11:43.38

openbox commander

mam ho v rukach prvy krat 810 a na loading settingu mam commander. kazdy stiahnudy setting ma priponu f3d ale commander podporuje iba obs. kde robim chybu? dik
uživatel
hujerko
20.09.2008, 11:53.36

RE: openbox commander

Stáhni si POBedit.S tím ti půjdou editovat soubory f3d pro OPenboxy tvé řady.
uživatel
Sekyra
20.09.2008, 12:06.13

RE: openbox commander

pobedit je vsade zavireny, inak uz sa mi to podarilo tam nasukat, ale s firm 5.41 nejde nic na 10-02. je na to nespravny?
uživatel
hujerko
20.09.2008, 12:54.27

hujerko

Pobedit? ostatní Ti ho rádi pošlou, když zde necháš email, jinak budeš mít podivnej antivir, stáhnout se dá normálně a bez pana Virusa :8)
uživatel
poky1
20.09.2008, 13:13.17

RE: openbox commander

ak niekto mate pobedit bez viru, poslite prosim na vdobias@szm.sk. dakujem
uživatel
hujerko
20.09.2008, 18:47.23

RE: openbox commander

hujerko ty budes asi profik cez openy :laughing:
uživatel
PEPE8989
20.09.2008, 19:09.04

PEPE8989

asi ano, zabudol si si precitat moj prvy prispevok, ze?
uživatel
hujerko
20.09.2008, 19:15.55

RE: openbox commander

Vsetky pobedity mi hadzali virus. Aj ked som stiahol tie "bezvirove". Akakolvek verzia. Firemny McAfee. Musel som ho natvrdo zrusit, aby som s pobeditom dokazal chvilu pracovat.
uživatel
ij01