| 20.09.2008, 11:43.38 | |
openbox commandermam ho v rukach prvy krat 810 a na loading settingu mam commander. kazdy stiahnudy setting ma priponu f3d ale commander podporuje iba obs. kde robim chybu? dik |
![]() hujerko |
| 20.09.2008, 11:53.36 | |
RE: openbox commanderStáhni si POBedit.S tím ti půjdou editovat soubory f3d pro OPenboxy tvé řady. |
![]() Sekyra |
| 20.09.2008, 12:06.13 | |
RE: openbox commanderpobedit je vsade zavireny, inak uz sa mi to podarilo tam nasukat, ale s firm 5.41 nejde nic na 10-02. je na to nespravny? |
![]() hujerko |
| 20.09.2008, 12:54.27 | |
hujerkoPobedit? ostatní Ti ho rádi pošlou, když zde necháš email, jinak budeš mít podivnej antivir, stáhnout se dá normálně a bez pana Virusa :8) |
![]() poky1 |
| 20.09.2008, 13:13.17 | |
RE: openbox commanderak niekto mate pobedit bez viru, poslite prosim na vdobias@szm.sk. dakujem |
![]() hujerko |
| 20.09.2008, 18:47.23 | |
RE: openbox commanderhujerko ty budes asi profik cez openy :laughing: |
![]() PEPE8989 |
| 20.09.2008, 19:09.04 | |
PEPE8989asi ano, zabudol si si precitat moj prvy prispevok, ze? |
![]() hujerko |
| 20.09.2008, 19:15.55 | |
RE: openbox commanderVsetky pobedity mi hadzali virus. Aj ked som stiahol tie "bezvirove". Akakolvek verzia. Firemny McAfee. Musel som ho natvrdo zrusit, aby som s pobeditom dokazal chvilu pracovat. |
![]() ij01 |