Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 12:17.03

Diablo Cam 2.2

Prosim vas ako do nho dostanem TPS? Mam Cas3 Dakujem
uživatel
Pipo
20.09.2008, 12:26.58

RE: Diablo Cam 2.2

Podle návodu např. na ab-forum.info.
uživatel
tkan
20.09.2008, 12:30.14

RE: Diablo Cam 2.2

na cssf dává fuzák soubory R^ R^ R^ a návod je tam taky
uživatel
poky1
20.09.2008, 12:42.19

RE: Diablo Cam 2.2

A prosim tkan ta Tps Idu na Hotbirde alebo na Astre?
uživatel
Pipo
20.09.2008, 12:43.32

RE: Diablo Cam 2.2

zbytky TPS jdou tam, kde se dali ukrást vždy
uživatel
poky1
20.09.2008, 13:16.02

RE: Diablo Cam 2.2

kdyby jsi se podíval o stránku zpět,máš tam i návod
uživatel
Rambo
20.09.2008, 13:32.13

RE: Diablo Cam 2.2

na astře si ani neškrtneš. tam si to canalsat bude dobře hlídat
uživatel
vortimond