| 20.09.2008, 13:08.37 | |
Z1???Nevíte zda je možné příjmat Z1 na internetu????Mě se objeví www stránky ,ale nejde spustit žádný příspěvek ani živé vysílání |
![]() Vojda |
| 20.09.2008, 13:23.57 | |
RE: Z1???Mě to jde normálně kliknu na Z1 živě a běží to . |
![]() MarkusXXL |
| 20.09.2008, 13:33.29 | |
pro MarkusJakej máš přehrávač na tu televizi? |
![]() Vojda |
| 20.09.2008, 13:53.44 | |
RE: Z1???A čo tak skúsiť doinštalovať wmpfirefoxplugin, ak používaš Mozillu Firefox |
![]() Dukeso |
| 20.09.2008, 19:44.31 | |
pro DukesoDoinstaloval jsem ten soubor a stále to nemaká??? |
![]() Vojda |
| 20.09.2008, 19:57.11 | |
RE: Z1???pokud to spustím Exploreru tak to maká ale ve Firefoxu naběhne stránka a nic |
![]() Vojda |
| 20.09.2008, 22:17.49 | |
RE: Z1???Taky Firefox nic. :bigeyes: |
![]() AB DSR-322 |
| 21.09.2008, 09:36.52 | |
RE: Z1???u mňa maká ok, skús ho vo Firefox-u aj odtadeto či pôjdehttp://www.online-tv.estranky.sk/clanky/tv-z1/tv-z1 |
![]() Dukeso |
| 21.09.2008, 09:55.54 | |
@ Vojdateraz som Z1 skúšal aj z ich stránky a funguje ok z Firefox-u, prepáč že až dnes, len včera večer som bol z darom kolega sa ženil. |
![]() Dukeso |
| 21.09.2008, 10:57.00 | |
pro DukesoZ těch stránek to jde i když jde jen přehrávač a né celé stránky. Nevíš jakej zásuvnej modul mi chybí ve Firefoxu? |
![]() Vojda |
| 21.09.2008, 11:33.17 | |
@ Vojdaskúsil si doinštalovať ten wmpfirefoxplugin |
![]() Dukeso |
| 21.09.2008, 11:40.21 | |
@ VojdaA ešte niečo, keď som ho zapol, spustil sa až asi po 10-tich sekundách, teraz už beží ok |
![]() Dukeso |