Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 13:08.37

Z1???

Nevíte zda je možné příjmat Z1 na internetu????
Mě se objeví www stránky ,ale nejde spustit žádný příspěvek ani živé vysílání
uživatel
Vojda
20.09.2008, 13:23.57

RE: Z1???

Mě to jde normálně kliknu na Z1 živě a běží to .
uživatel
MarkusXXL
20.09.2008, 13:33.29

pro Markus

Jakej máš přehrávač na tu televizi?
uživatel
Vojda
20.09.2008, 13:53.44

RE: Z1???

A čo tak skúsiť doinštalovať wmpfirefoxplugin, ak používaš Mozillu Firefox
uživatel
Dukeso
20.09.2008, 19:44.31

pro Dukeso

Doinstaloval jsem ten soubor a stále to nemaká???
uživatel
Vojda
20.09.2008, 19:57.11

RE: Z1???

pokud to spustím Exploreru tak to maká ale ve Firefoxu naběhne stránka a nic
uživatel
Vojda
20.09.2008, 22:17.49

RE: Z1???

Taky Firefox nic. :bigeyes:
uživatel
AB DSR-322
21.09.2008, 09:36.52

RE: Z1???

u mňa maká ok, skús ho vo Firefox-u aj odtadeto či pôjde
http://www.online-tv.estranky.sk/clanky/tv-z1/tv-z1
uživatel
Dukeso
21.09.2008, 09:55.54

@ Vojda

teraz som Z1 skúšal aj z ich stránky a funguje ok z Firefox-u, prepáč že až dnes, len včera večer som bol z darom kolega sa ženil.
uživatel
Dukeso
21.09.2008, 10:57.00

pro Dukeso

Z těch stránek to jde i když jde jen přehrávač a né celé stránky. Nevíš jakej zásuvnej modul mi chybí ve Firefoxu?
uživatel
Vojda
21.09.2008, 11:33.17

@ Vojda

skúsil si doinštalovať ten wmpfirefoxplugin
uživatel
Dukeso
21.09.2008, 11:40.21

@ Vojda

A ešte niečo, keď som ho zapol, spustil sa až asi po 10-tich sekundách, teraz už beží ok
uživatel
Dukeso