Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 13:31.44

ORAVA Cl5100,pokracovanie

toto je pokracovanie zo strany 4...xeee.....este nieje mrtvolny,po napojeni do siete zasvieti jedna kontrolka alebo sa rozsvietia cislice osem,inak nic nereaguje,ani gombiky na skrinke ani dialkove...
uživatel
Dano
20.09.2008, 13:35.41

xeeee

......
uživatel
Dano
20.09.2008, 13:38.00

RE: ORAVA Cl5100,pokracovanie

preco stale otravujes ? zahod ten oravsky kram a kup si nieco poriadne. ten prijimac nikdy spolahlivo nefungoval, nepoznal vsetky typy modulov, tak nechapem zesa ho snazis reparovat.
uživatel
Vlado Fogo
20.09.2008, 13:45.53

RE:ORAVA Cl5100,pokracovanie

Našiel som v mojom PC všetko pre Oravu, ak chceš, tak daj mail a pošlem Ti to. Raz dávno som to robil pre kamaráta.
uživatel
FERI
20.09.2008, 13:54.49

FERI

posli to na ..janoslama@zoznam.sk....dik
uživatel
Dano
20.09.2008, 14:01.32

Vlado Fogo

nechapes,ale pytas sa.......ved ja uz mam OPENBOX ako nahradu za neho,ale nemam co rozbit tak je teraz na rade ORAVA
uživatel
Dano
20.09.2008, 14:53.16

RE:janoslama@zoznam.sk

Z janoslama@zoznam.sk sa mi to vrátilo ako nedoručené
uživatel
FERI
20.09.2008, 16:51.40

pre FERI

Môžeš tie veci pre oravu zaslať aj mne?Rád sa na to pozriem.
adrsat12zavinač zoznam.sk
uživatel
TOMAšKO
20.09.2008, 16:54.45

Feri

tak skus to poslat na danielberta@zoznam.sk ....vopred dik
uživatel
Dano
21.09.2008, 09:42.31

RE: ORAVA Cl5100,pokracovanie

...Nezdá sa Vám že ten Berta Daniel tu z Vás robí somárov...? Koho zaujíma tá jeho Orava...? Nech to chodí do kotla...
uživatel
punca
21.09.2008, 12:58.21

punca

nauc sa najprv pisat........a ked ta nezaujima ta moja Orava tak preco reagujes??? Pozri si ine prispevky,hňupe..
uživatel
Dano