| 20.09.2008, 13:31.44 | |
ORAVA Cl5100,pokracovanietoto je pokracovanie zo strany 4...xeee.....este nieje mrtvolny,po napojeni do siete zasvieti jedna kontrolka alebo sa rozsvietia cislice osem,inak nic nereaguje,ani gombiky na skrinke ani dialkove... |
![]() Dano |
| 20.09.2008, 13:35.41 | |
xeeee...... |
![]() Dano |
| 20.09.2008, 13:38.00 | |
RE: ORAVA Cl5100,pokracovaniepreco stale otravujes ? zahod ten oravsky kram a kup si nieco poriadne. ten prijimac nikdy spolahlivo nefungoval, nepoznal vsetky typy modulov, tak nechapem zesa ho snazis reparovat. |
![]() Vlado Fogo |
| 20.09.2008, 13:45.53 | |
RE:ORAVA Cl5100,pokracovanieNašiel som v mojom PC všetko pre Oravu, ak chceš, tak daj mail a pošlem Ti to. Raz dávno som to robil pre kamaráta. |
![]() FERI |
| 20.09.2008, 13:54.49 | |
FERIposli to na ..janoslama@zoznam.sk....dik |
![]() Dano |
| 20.09.2008, 14:01.32 | |
Vlado Fogonechapes,ale pytas sa.......ved ja uz mam OPENBOX ako nahradu za neho,ale nemam co rozbit tak je teraz na rade ORAVA |
![]() Dano |
| 20.09.2008, 14:53.16 | |
RE:janoslama@zoznam.skZ janoslama@zoznam.sk sa mi to vrátilo ako nedoručené |
![]() FERI |
| 20.09.2008, 16:51.40 | |
pre FERIMôžeš tie veci pre oravu zaslať aj mne?Rád sa na to pozriem.adrsat12zavinač zoznam.sk |
![]() TOMAšKO |
| 20.09.2008, 16:54.45 | |
Feritak skus to poslat na danielberta@zoznam.sk ....vopred dik |
![]() Dano |
| 21.09.2008, 09:42.31 | |
RE: ORAVA Cl5100,pokracovanie...Nezdá sa Vám že ten Berta Daniel tu z Vás robí somárov...? Koho zaujíma tá jeho Orava...? Nech to chodí do kotla... |
![]() punca |
| 21.09.2008, 12:58.21 | |
puncanauc sa najprv pisat........a ked ta nezaujima ta moja Orava tak preco reagujes??? Pozri si ine prispevky,hňupe.. |
![]() Dano |