| 20.09.2008, 13:51.13 | |
Mimo mísu HDMIMám notbook s BD pořehrávačem a HDMI výstupem. Normálně funguje a přehrává Kdyz však přes HDMI připojím televizi, tak mi to napíše intervideo WINDVD " Vaše prostředí nepodporuje přehrávání chráněného obsahu" ! Nevíte co s tím? ANY DVD nepomohla!! Díky |
![]() bobbik |
| 20.09.2008, 14:05.57 | |
softahoj, nemáš nainštalovaný správny prehrávač pre HD formáty.pozri napr www.pinnaclesys.cz alebo na corel.ovskej stránke WINDVD 9 PLUS, potom Ti prehrá všetko ako má a rozkóduje sa v notebooku aj zvuk. |
![]() unc1 |
| 20.09.2008, 14:35.01 | |
RE: Mimo mísu HDMITo ne v notbooku to maká bez obtíží, ale jak připojím HDMI tak to klekne, je to nějaká pitomá ochrana!!! Asi Visty!:zombie: ;P |
![]() bobbik |
| 20.09.2008, 14:58.39 | |
RE: Mimo mísu HDMInejspis HDCP brouku. |
![]() meduzka |
| 20.09.2008, 15:19.55 | |
RE: Mimo mísu HDMINo jo ale co s tím? to nemůžu používat NB jako přehrávač? To snad ne, beruško. Nějak to přece musí jít, na co by tam byl ten HDMI výstup!!! |
![]() bobbik |
| 20.09.2008, 16:35.56 | |
RE: Mimo mísu HDMINo přece na vlastní tvorbu :8) Poděkuj Billovi. |
![]() visper |
| 20.09.2008, 19:06.12 | |
bobbik- môžeš, ale grafická karta, SW musí podporovať HDCP- alebo ripnúť BD, čím sa odstránia všetky ochrany |
![]() jarino1978 |
| 20.09.2008, 19:29.53 | |
RE: Mimo mísu HDMIa v XPčkách mi to bude chodit__??? :fuming: |
![]() bobbik |
| 20.09.2008, 20:32.38 | |
bobbikuKoukni do kompatibility ve vlastnostech, zda nejde změnit režim spuštění v jiném OSnebo nainstaluj si do počítače k Vistám i XPčka a budeš se rozhodovat sám, v čem si to pustíš. |
![]() Janik |
| 20.09.2008, 20:53.54 | |
RE: Mimo mísu HDMIOtázka je jestli HDCP není implementována i v samotné TV debně. Pak jsi nahranej do tý doby než si BD ripneš.Vzhledem k tomu, že může být implementována přímo v HW ti změna operačního systému nemusí pomoc. A dál ti pomůže jakýkoliv gůůůglovač. Otázka je jestli poděkovat za problémy De Billovi nebo Rapidu a P2P. |
![]() meduzka |