Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 13:51.13

Mimo mísu HDMI

Mám notbook s BD pořehrávačem a HDMI výstupem. Normálně funguje a přehrává Kdyz však přes HDMI připojím televizi, tak mi to napíše intervideo WINDVD " Vaše prostředí nepodporuje přehrávání chráněného obsahu" ! Nevíte co s tím? ANY DVD nepomohla!! Díky
uživatel
bobbik
20.09.2008, 14:05.57

soft

ahoj, nemáš nainštalovaný správny prehrávač pre HD formáty.
pozri napr www.pinnaclesys.cz alebo na corel.ovskej stránke WINDVD 9 PLUS, potom Ti prehrá všetko ako má a rozkóduje sa v notebooku aj zvuk.
uživatel
unc1
20.09.2008, 14:35.01

RE: Mimo mísu HDMI

To ne v notbooku to maká bez obtíží, ale jak připojím HDMI tak to klekne, je to nějaká pitomá ochrana!!! Asi Visty!
:zombie: ;P
uživatel
bobbik
20.09.2008, 14:58.39

RE: Mimo mísu HDMI

nejspis HDCP brouku.
uživatel
meduzka
20.09.2008, 15:19.55

RE: Mimo mísu HDMI

No jo ale co s tím? to nemůžu používat NB jako přehrávač? To snad ne, beruško. Nějak to přece musí jít, na co by tam byl ten HDMI výstup!!!
uživatel
bobbik
20.09.2008, 16:35.56

RE: Mimo mísu HDMI

No přece na vlastní tvorbu :8) Poděkuj Billovi.
uživatel
visper
20.09.2008, 19:06.12

bobbik

- môžeš, ale grafická karta, SW musí podporovať HDCP
- alebo ripnúť BD, čím sa odstránia všetky ochrany
uživatel
jarino1978
20.09.2008, 19:29.53

RE: Mimo mísu HDMI

a v XPčkách mi to bude chodit__??? :fuming:
uživatel
bobbik
20.09.2008, 20:32.38

bobbiku

Koukni do kompatibility ve vlastnostech, zda nejde změnit režim spuštění v jiném OS
nebo
nainstaluj si do počítače k Vistám i XPčka a budeš se rozhodovat sám, v čem si to pustíš.
uživatel
Janik
20.09.2008, 20:53.54

RE: Mimo mísu HDMI

Otázka je jestli HDCP není implementována i v samotné TV debně. Pak jsi nahranej do tý doby než si BD ripneš.Vzhledem k tomu, že může být implementována přímo v HW ti změna operačního systému nemusí pomoc. A dál ti pomůže jakýkoliv gůůůglovač. Otázka je jestli poděkovat za problémy De Billovi nebo Rapidu a P2P.
uživatel
meduzka