| 20.09.2008, 15:43.04 | |
Ferguson AF6018 settingZdravim páni-od obeda hladám setting do Ferdu od Astra1E-Hispasat/ale stači aj po Amos/ poradí prosím niekto kde ho hladať? Ďík. |
![]() yloh |
| 20.09.2008, 16:34.26 | |
RE: Ferguson AF6018 settingskús trochu pohľadaťhttp://tommix1.webovastranka.cz/file/601_Programy_Ferguson |
![]() Dukeso |