Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 16:10.09

TP na thore

Na Thore Viasat 4 už je zakodované ale v noci šlo pár staníc na TP 12418 v 28000 a 12428 v 28000 píše mi tam že idú v conax ale telenor v kľúčoch nemám.
uživatel
TOMAšKO
20.09.2008, 16:55.51

RE:TP na thore

Momentálě jde volně 12418V 28000 DR1Syd a RE2Syd.12428 v 28000 je tma.
uživatel
sonip
21.09.2008, 14:04.16

RE: TP na thore

A momentálne idú zasa obe TP free. ;)
uživatel
TOMAšKO