| 20.09.2008, 16:10.09 | |
TP na thoreNa Thore Viasat 4 už je zakodované ale v noci šlo pár staníc na TP 12418 v 28000 a 12428 v 28000 píše mi tam že idú v conax ale telenor v kľúčoch nemám. |
![]() TOMAšKO |
| 20.09.2008, 16:55.51 | |
RE:TP na thoreMomentálě jde volně 12418V 28000 DR1Syd a RE2Syd.12428 v 28000 je tma. |
![]() sonip |
| 21.09.2008, 14:04.16 | |
RE: TP na thoreA momentálne idú zasa obe TP free. ;) |
![]() TOMAšKO |