| 20.09.2008, 16:56.14 | |
OPENBOX a AXNPreco vlastne tento prijimac nezobrazuje titulky na tejto stanici??? Sledujem Survivor GUATEMALA, a bez titulkov je to dost o nicom?? |
![]() Dano |
| 20.09.2008, 17:54.55 | |
RE: OPENBOX a AXNsamozrejme myslim na CIGI TV |
![]() Dano |
| 20.09.2008, 18:45.41 | |
RE: OPENBOX a AXNzeby preto ze nedokaze zobrazovat DVB titulky :bigeyes: |
![]() PEPE8989 |
| 20.09.2008, 21:20.18 | |
RE: OPENBOX a AXNale preco nedokaze???? pepo |
![]() Dano |