Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 16:56.14

OPENBOX a AXN

Preco vlastne tento prijimac nezobrazuje titulky na tejto stanici??? Sledujem Survivor GUATEMALA, a bez titulkov je to dost o nicom??
uživatel
Dano
20.09.2008, 17:54.55

RE: OPENBOX a AXN

samozrejme myslim na CIGI TV
uživatel
Dano
20.09.2008, 18:45.41

RE: OPENBOX a AXN

zeby preto ze nedokaze zobrazovat DVB titulky :bigeyes:
uživatel
PEPE8989
20.09.2008, 21:20.18

RE: OPENBOX a AXN

ale preco nedokaze???? pepo
uživatel
Dano