| 20.09.2008, 16:58.44 | |
LNB pro pro 12 přijímačůChctěl jsem se zeptat potřebuji na baráku 12 sat přijímačů existuje vůbec konvertor pro 12 přijímačů. Našel jsem jen pro 8. Doma jsem si dával LNB GI Quad 0,2dB a jsou perfektní ale kolega má těch pokojů 12.Uvažoval jsem o 8 a některé pokoje prostě propojit průchodem přes satelitní přijímač. Znáte někdo lepší řešení. Děkuji Tomáš |
![]() dtomik |
| 20.09.2008, 17:16.08 | |
RE: LNB pro pro 12 přijímačůNevím jestli jsem si to našel dobře ale je tu nějaký multipřepínač na 12 TV a k tomu se kupuje konvertor Quatro? |
![]() dtomik |
| 20.09.2008, 18:34.40 | |
RE: LNB pro pro 12 přijímačůNevím jestli jsem si to našel dobře ale je tu nějaký multipřepínač na 12 TV a k tomu se kupuje konvertor Quatro?Ano to je správná odpověď a správné použití. Ještě bude potřeba 12 přijímačů a 12 dekodovacích karet, pokud nebude použit systém sdílení karty. To by potom mohly zvládnout jen 2 karty. |
![]() grupen |
| 20.09.2008, 19:48.12 | |
RE: LNB pro pro 12 přijímačůhttps://www.parabola.cz/forum/topic-26914/ skús sa uberať týmto smerom včera sa to preberalo myslím. |
![]() Patko |
| 20.09.2008, 20:20.11 | |
RE: LNB pro pro 12 přijímačů3 x LNB Golden Interstar GI-204 Quattro 0,2 dB pro MP. To bude 12 koaxiálu do toho multipřepínače + 1 koax pozemní TV a ven půjde opět 12 koax kabelů po celém domě.Ještě něco parabola bude 100cm Emme Esse ale nevím jestli to půjde na 3 konvertory protože Intelsat je celkem už daleko od Aster. Chci ASTRA,ASTRA 3,Intelsat. Nebo doporučit mutifeed držák na kterém to půjde. Přijímače budou k LCD Topfield 7700HSCI a k ostatním CRT starým telkám combo AzBox. Popřípadě poradte nějakou změnu. Díky moc všem |
![]() dtomik |
| 20.09.2008, 22:12.01 | |
RE: LNB pro pro 12 přijímačůAby to bylo trošku stabilní,tak dvě paraboly a nebo T90 nebo něco podobného.......Když už to budeš dělat pořádně!Pěkný digitální večer. |
![]() Kamil_k4 |
| 20.09.2008, 22:59.54 | |
RE: LNB pro pro 12 přijímačůNa EmmeEsse se vykašli, s vhodným MF třeba Vantage, by tě to vyšlo na ranec peněz.Maximum E85 Multibeam, to je nejlevnější, stabilní řešení příjmu z pozic 1W až 23,5E.Máš to popsané v mém článku, zde na parabole. T 90 je pro toto zbytečně velká a T55 stojí za prd. Ostatní věci máš vybrány dobře. Čau |
![]() Saxon |
| 21.09.2008, 07:31.06 | |
RE: LNB pro pro 12 přijímačůMoc pěkný článek.Tak vemu E85 Multibeam.Multipřepínač EMP P.160-CP12 - 3 družice + TV - 12 účastníků a 3 x LNB Golden Interstar GI-204 Quattro 0,2 dB pro MP.A ted už jen karty.Ty karty jdou sdílet třeba přes Diablo WiFi? Karty mám 2 x CS Link. Přijímač mám zatím jeden Topfield 7700HSCI s Diablem a CS Linkem. Tak děkuji všem za rady. |
![]() dtomik |