| 20.09.2008, 17:01.53 | |
Vypadky kanalov v DigiVypadavaju mi mnohe programy napr.HBO2,Cinemax,M1,M2.Ma niekto podobny problem,alebo chyba u mna? |
![]() patrikcoac |
| 20.09.2008, 17:35.08 | |
Téma: Vypadky kanalov v DigiTo robí to počasie....slabá úroveň signálu.... :-/ |
![]() accid |
| 20.09.2008, 17:57.27 | |
RE: Vypadky kanalov v DigiMáte malinkatý paraboly a ještě k tomu blbě nastavený...A "votom" to je Nesvádějte to na Digi..máte to zadarmo a ještě to na ně házíte.. ;) |
![]() pat |
| 20.09.2008, 18:38.55 | |
@patahoj jak jsi dnes pochodil v D ? |
![]() Babui |
| 20.09.2008, 18:58.03 | |
RE: Vypadky kanalov v Digiparabolu mam 120,tam problem nebude,misel som vymazat vsetky frekvencie na Thore, postupne ich rucne vsetky zadat,preskenovat a teraz zda sa ide vsetko ako ma. |
![]() patrikcoac |
| 20.09.2008, 20:44.34 | |
RE: Vypadky kanalov v DigiMám anténu od Digi a ide všetko. Asi zle nastavená anténa, to nie je chyba Digi... A vymazať všetky frekvencie? Stačilo dať východzie nastavenie |
![]() LuboTS |
| 20.09.2008, 23:13.17 | |
re:Komu to blbne tak doporučuju prostudovat tuhle stránku. http://www.digitalnitelevize.cz/magazin/dvb-s/satelitni-prijem-v-praxi/2008-7-problemy-s-prijmem-digi-tv-aneb-nova-satelitni-platforma-dodo-tv.html?sablona=tisk |
![]() xxxe |