Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
20.09.2008, 17:01.53

Vypadky kanalov v Digi

Vypadavaju mi mnohe programy napr.HBO2,Cinemax,M1,M2.
Ma niekto podobny problem,alebo chyba u mna?
uživatel
patrikcoac
20.09.2008, 17:35.08

Téma: Vypadky kanalov v Digi

To robí to počasie....slabá úroveň signálu.... :-/
uživatel
accid
20.09.2008, 17:57.27

RE: Vypadky kanalov v Digi

Máte malinkatý paraboly a ještě k tomu blbě nastavený...
A "votom" to je
Nesvádějte to na Digi..máte to zadarmo a ještě to na ně házíte.. ;)
uživatel
pat
20.09.2008, 18:38.55

@pat

ahoj jak jsi dnes pochodil v D ?
uživatel
Babui
20.09.2008, 18:58.03

RE: Vypadky kanalov v Digi

parabolu mam 120,tam problem nebude,misel som vymazat vsetky frekvencie na Thore, postupne ich rucne vsetky zadat,preskenovat a teraz zda sa ide vsetko ako ma.
uživatel
patrikcoac
20.09.2008, 20:44.34

RE: Vypadky kanalov v Digi

Mám anténu od Digi a ide všetko. Asi zle nastavená anténa, to nie je chyba Digi... A vymazať všetky frekvencie? Stačilo dať východzie nastavenie
uživatel
LuboTS
20.09.2008, 23:13.17

re:

Komu to blbne tak doporučuju prostudovat tuhle stránku. http://www.digitalnitelevize.cz/magazin/dvb-s/satelitni-prijem-v-praxi/2008-7-problemy-s-prijmem-digi-tv-aneb-nova-satelitni-platforma-dodo-tv.html?sablona=tisk
uživatel
xxxe