| 20.09.2008, 17:03.39 | |
DVD Rekorder + sat prijmačProsim vie niekto či su na trhu taketo pristroje tak povediac 2v 1 |
![]() jaro1961 |
| 20.09.2008, 17:29.04 | |
RE: DVD Rekorder + sat prijmačprezri hej.sk tam som niečo také zazrel sa mi zdá Panasonic |
![]() lacoceco |
| 20.09.2008, 19:12.22 | |
RE: DVD Rekorder + sat prijmačPanasonic HDD rekordér DIGA DMR-EX80SEGS :lookaround: |
![]() golfLC |
| 21.09.2008, 03:04.32 | |
RE: DVD Rekorder + sat prijmačdej si ho vyhledat tady se o tom 3x psalo |
![]() pierrepetr |