| 22.09.2008, 14:33.25 | |
Strong SRT 6500 CI a EMUUmí tenhle přijímač EMU? Pokud ano, byl by někdo ochoten hodit řeč? Dík. |
![]() gaston |
| 22.09.2008, 16:21.11 | |
RE:Strong SRT 6500 CI a EMUJá se obávám že na tento jakopřístroj EMu není a ani nikdy nebude. |
![]() BIDLO |
| 22.09.2008, 16:30.12 | |
RE: Strong SRT 6500 CI a EMUTo si chtělo předem rozmyslet.Než si člověk pořídí madein Kaufland,Lidl. |
![]() lachtan |
| 22.09.2008, 16:34.03 | |
RE:Strong SRT 6500 CI a EMUlachtan: jenže bohužel tohoto střepa prodávají i ve značkových prodejnách Elektro a za cenu 4999 Kč za celý komplet no nekup to že. |
![]() BIDLO |
| 22.09.2008, 16:52.22 | |
Já ho nemám,má ho bohužel známý, kterému jsem říkal ať si koupí Openbox... |
![]() gaston |
| 22.09.2008, 16:56.08 | |
RE:Strong SRT 6500 CI a EMUJá si to myslel že to asi nebude tvůj případ.Jo jo to já moc dobře znám.Známému jsem taky poradil co si má koupit a nakonec mi přinesl na přeladění taky tenhle křáp.Znáš to,komu není rady... |
![]() BIDLO |
| 22.09.2008, 21:02.13 | |
RE: Strong SRT 6500 CI a EMUstejné zkušenosti jako "BIDLO" po sté |
![]() vladnaico |