Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.09.2008, 14:33.25

Strong SRT 6500 CI a EMU

Umí tenhle přijímač EMU? Pokud ano, byl by někdo ochoten hodit řeč? Dík.
uživatel
gaston
22.09.2008, 16:21.11

RE:Strong SRT 6500 CI a EMU

Já se obávám že na tento jakopřístroj EMu není a ani nikdy nebude.
uživatel
BIDLO
22.09.2008, 16:30.12

RE: Strong SRT 6500 CI a EMU

To si chtělo předem rozmyslet.Než si člověk pořídí madein Kaufland,Lidl.
uživatel
lachtan
22.09.2008, 16:34.03

RE:Strong SRT 6500 CI a EMU

lachtan: jenže bohužel tohoto střepa prodávají i ve značkových prodejnách Elektro a za cenu 4999 Kč za celý komplet no nekup to že.
uživatel
BIDLO
22.09.2008, 16:52.22

Já ho nemám,

má ho bohužel známý, kterému jsem říkal ať si koupí Openbox...
uživatel
gaston
22.09.2008, 16:56.08

RE:Strong SRT 6500 CI a EMU

Já si to myslel že to asi nebude tvůj případ.Jo jo to já moc dobře znám.Známému jsem taky poradil co si má koupit a nakonec mi přinesl na přeladění taky tenhle křáp.Znáš to,komu není rady...
uživatel
BIDLO
22.09.2008, 21:02.13

RE: Strong SRT 6500 CI a EMU

stejné zkušenosti jako "BIDLO" po sté
uživatel
vladnaico