| 22.09.2008, 15:10.31 | |
Nova se zlepšuje?!Poslední dny jede Nova solidním bitrejtem (2,5 - 3,5Mbps) a navíc např.rady ptáka Loskutaláka jedou už konečně v 16:9!! Dokonce jsem tento lepší formát zaregistroval na Nova Cinemě v časech mezi pořadem. Už bylo na čase. Jsem zvědav, kdy změní Mono ve stereo a jakou kvalitu obrazu a zvuku bude mít jejich MTV Czech. |
![]() Dejf |
| 22.09.2008, 15:11.32 | |
RE: Nova se zlepšuje?!aj ja si všimol že sa nova zlepšuje aj nova cinema R^ |
![]() Jupi |
| 22.09.2008, 15:49.37 | |
RE: Nova se zlepšuje?!Na Digi TV byl obraz na Nova cinema ořezaný z obou stran. |
![]() dechovkar |
| 22.09.2008, 15:59.26 | |
RE: Nova se zlepšuje?!Líbí se mi logo Nova Cinema, je mnohem hezčí než to předtím. Skvělá změna R^Podobné logo bude mít i Nova Sport, jen nevím jak bude vypadat Nova MTV :8) |
![]() blik |
| 22.09.2008, 16:03.21 | |
bliknova MTV nebude len MTV cz R^ |
![]() Jupi |
| 22.09.2008, 19:53.52 | |
RE: Nova se zlepšuje?!taky můžu potvrdit, že se Nova zlepšila...ikdyž ten bitrate by mohl být větší...ale už se aspoň nezasekává a nekostičkuje R^ |
![]() žlab |
| 22.09.2008, 20:58.51 | |
RE: Nova se zlepšuje?!Má alespoň výborné reklamy.Když má začít film ve 20hod.tak začíná cca.20,15.Proč nenapíší do programu TV že film začína 20,15 jak je to třeba u PRO7,RTL,VOX atd.tam začínají přesně. |
![]() Ji.sat |
| 22.09.2008, 21:07.38 | |
to ji.satProtože by se už na tu reklamu nikdo nedíval, a ta je živí... |
![]() tukan |
| 22.09.2008, 21:27.13 | |
RE: Nova se zlepšuje?!Máš pravdu,ale když film začíná v určitou dobu,tak ten začátek mají dodržet a potom dávat reklamy.Jen např. sport.Formule začínají přesně např.v 14hod tak ty dají přesně.Po 4 kolech dají reklamu,ale RTL dají reklamu až po 9 kolech. |
![]() Ji.sat |
| 22.09.2008, 22:28.46 | |
RE: Nova se zlepšuje?!když víš,že je to posunuto o 15 min,tak si to pust později |
![]() pierrepetr |
| 22.09.2008, 22:50.50 | |
RE: Nova se zlepšuje?!Na to že začínají o trošičku později si se probudil taky trošku pozdě....Nova už to praktikuje asi 8 let!!!!!!!!!!!!!! |
![]() Kamil_k4 |
| 22.09.2008, 22:54.40 | |
RE: Nova se zlepšuje?!Začínala s pětiminutovým zpožděním a dneska více jak 10 minut..........(a o reklamách radši ani nemluvím a proto se dívám jen zřídka)6 let už preferuji DVD a před tím 3 roky DivX. |
![]() Kamil_k4 |
| 22.09.2008, 23:47.24 | |
RE: Nova se zlepšuje?!Tiez som pozeral tu N@vu. Take perfektne reklamy tam davali len neviem preco do toho furt davali ten film!!!!!! |
![]() kamilo |
| 23.09.2008, 08:42.46 | |
RE: Nova se zlepšuje?!Přesně tak.Ruší reklamu filmem. ;) |
![]() Ji.sat |