Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.09.2008, 15:10.31

Nova se zlepšuje?!

Poslední dny jede Nova solidním bitrejtem (2,5 - 3,5Mbps) a navíc např.rady ptáka Loskutaláka jedou už konečně v 16:9!! Dokonce jsem tento lepší formát zaregistroval na Nova Cinemě v časech mezi pořadem. Už bylo na čase. Jsem zvědav, kdy změní Mono ve stereo a jakou kvalitu obrazu a zvuku bude mít jejich MTV Czech.
uživatel
Dejf
22.09.2008, 15:11.32

RE: Nova se zlepšuje?!

aj ja si všimol že sa nova zlepšuje aj nova cinema R^
uživatel
Jupi
22.09.2008, 15:49.37

RE: Nova se zlepšuje?!

Na Digi TV byl obraz na Nova cinema ořezaný z obou stran.
uživatel
dechovkar
22.09.2008, 15:59.26

RE: Nova se zlepšuje?!

Líbí se mi logo Nova Cinema, je mnohem hezčí než to předtím. Skvělá změna R^
Podobné logo bude mít i Nova Sport, jen nevím jak bude vypadat Nova MTV :8)
uživatel
blik
22.09.2008, 16:03.21

blik

nova MTV nebude len MTV cz R^
uživatel
Jupi
22.09.2008, 19:53.52

RE: Nova se zlepšuje?!

taky můžu potvrdit, že se Nova zlepšila...ikdyž ten bitrate by mohl být větší...ale už se aspoň nezasekává a nekostičkuje R^
uživatel
žlab
22.09.2008, 20:58.51

RE: Nova se zlepšuje?!

Má alespoň výborné reklamy.Když má začít film ve 20hod.tak začíná cca.20,15.Proč nenapíší do programu TV že film začína 20,15 jak je to třeba u PRO7,RTL,VOX atd.tam začínají přesně.
uživatel
Ji.sat
22.09.2008, 21:07.38

to ji.sat

Protože by se už na tu reklamu nikdo nedíval, a ta je živí...
uživatel
tukan
22.09.2008, 21:27.13

RE: Nova se zlepšuje?!

Máš pravdu,ale když film začíná v určitou dobu,tak ten začátek mají dodržet a potom dávat reklamy.Jen např. sport.Formule začínají přesně např.v 14hod tak ty dají přesně.Po 4 kolech dají reklamu,ale RTL dají reklamu až po 9 kolech.
uživatel
Ji.sat
22.09.2008, 22:28.46

RE: Nova se zlepšuje?!

když víš,že je to posunuto o 15 min,tak si to pust později
uživatel
pierrepetr
22.09.2008, 22:50.50

RE: Nova se zlepšuje?!

Na to že začínají o trošičku později si se probudil taky trošku pozdě....Nova už to praktikuje asi 8 let!!!!!!!!!!!!!!
uživatel
Kamil_k4
22.09.2008, 22:54.40

RE: Nova se zlepšuje?!

Začínala s pětiminutovým zpožděním a dneska více jak 10 minut..........(a o reklamách radši ani nemluvím a proto se dívám jen zřídka)6 let už preferuji DVD a před tím 3 roky DivX.
uživatel
Kamil_k4
22.09.2008, 23:47.24

RE: Nova se zlepšuje?!

Tiez som pozeral tu N@vu. Take perfektne reklamy tam davali len neviem preco do toho furt davali ten film!!!!!!
uživatel
kamilo
23.09.2008, 08:42.46

RE: Nova se zlepšuje?!

Přesně tak.Ruší reklamu filmem. ;)
uživatel
Ji.sat