Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.09.2008, 16:17.39

Ferguson fx 7600uci

prosim potrebuji poradit od zkuseneho mam v primaci 2karty cs-sk a ty se mi po zapnuti docela hadaji muze mi nekdo pradit co s tim muzu udelat mam v tom nahrate s/w v1.94 h/v v2.01 a verze zavadece je v1.00 dekuji za kazdou radu
uživatel
san
22.09.2008, 17:39.05

Ferguson fx 7600uci

najdi si verzi 1.97 a problém bude vyřešen , nebo poslední octagon 518, ale to je na zvážení...
uživatel
Babui
22.09.2008, 18:36.44

RE: Ferguson fx 7600uci

muzete poradit kde hledat na laki je octagon nebo verze 2.02 ale 1.97 jsem nikde nenasel dik za pomoc
:)
uživatel
san
22.09.2008, 18:59.03

RE: Ferguson fx 7600uci

at hledam jak hledam 1.91-1.93-1.95 to najdu ale 1.97 nikde poradte prosim
uživatel
san
22.09.2008, 19:03.16

RE: Ferguson fx 7600uci

http://plffupload.wodz.info/index.php?&direction=0&order=mod&directory=ferguson%20fx/softy%20edukacyjne%20fx
uživatel
tommix
22.09.2008, 19:11.22

RE: Ferguson fx 7600uci

dekuji je tam toho hodne ale ten1.97 tam neni axistuje vubec
:((
uživatel
san
22.09.2008, 20:29.44

RE: Ferguson fx 7600uci

Tady ho máš
http://upload.dvhk.pl/content.php?id=105401
uživatel
Facon
22.09.2008, 20:44.25

RE: Ferguson fx 7600uci

moc dik doufam ze to s nim bude fungovat :)))
uživatel
san
22.09.2008, 22:43.26

@san a Facon

https://www.parabola.cz/forum/topic-24933/
protože jsem to bouchl od stolu tak je to verze 1.93
na verzi 1.97 by Ti neměl fungovat DO a také napiš jestli to pomohlo, tedy to naše snažení....
stává se dost často, že tazatel něco potřebuje a pokud mu je odpovězeno a on pochopí nebo si problém vyřeší reakce není, tedy netýká se to všech
@Facon, díky
uživatel
Babui
23.09.2008, 18:40.15

RE: Ferguson fx 7600uci

tak jak pises nefungovalo to anioctagon ani 1.80 1.97 1.95 ani 1.93 .az 1.91 neni to 100procentni ale zlepsilo se to :)))
uživatel
san
23.09.2008, 19:34.49

RE: Ferguson fx 7600uci

má zkušenost u klienta na zakázku:
1.slot T+T
2.slot skylink
po zapnutí přijímače se mrkni do menu na karty jak nabíhají, tedy okamžitě první, po 10s. hlásí i druhá cryptoworks a funguje to bezvadně, prostě se musí chvíli počkat
uživatel
Babui
23.09.2008, 19:58.18

RE: Ferguson fx 7600uci

jo mam to tak v 1-T+T ve 2 mam skylink to ja pockam jen jsem to chtel proskoumat za to nepujde lepe ale s tim 1.91 to slape a jeste tam mam emu
;)
uživatel
san
23.09.2008, 22:53.46

RE: Ferguson fx 7600uci

1.93 jde i au dixi a čtečky samozřejmě OK
uživatel
Babui