| 22.09.2008, 16:17.39 | |
Ferguson fx 7600uciprosim potrebuji poradit od zkuseneho mam v primaci 2karty cs-sk a ty se mi po zapnuti docela hadaji muze mi nekdo pradit co s tim muzu udelat mam v tom nahrate s/w v1.94 h/v v2.01 a verze zavadece je v1.00 dekuji za kazdou radu |
![]() san |
| 22.09.2008, 17:39.05 | |
Ferguson fx 7600ucinajdi si verzi 1.97 a problém bude vyřešen , nebo poslední octagon 518, ale to je na zvážení... |
![]() Babui |
| 22.09.2008, 18:36.44 | |
RE: Ferguson fx 7600ucimuzete poradit kde hledat na laki je octagon nebo verze 2.02 ale 1.97 jsem nikde nenasel dik za pomoc:) |
![]() san |
| 22.09.2008, 18:59.03 | |
RE: Ferguson fx 7600uciat hledam jak hledam 1.91-1.93-1.95 to najdu ale 1.97 nikde poradte prosim |
![]() san |
| 22.09.2008, 19:03.16 | |
RE: Ferguson fx 7600ucihttp://plffupload.wodz.info/index.php?&direction=0&order=mod&directory=ferguson%20fx/softy%20edukacyjne%20fx |
![]() tommix |
| 22.09.2008, 19:11.22 | |
RE: Ferguson fx 7600ucidekuji je tam toho hodne ale ten1.97 tam neni axistuje vubec:(( |
![]() san |
| 22.09.2008, 20:29.44 | |
RE: Ferguson fx 7600uciTady ho mášhttp://upload.dvhk.pl/content.php?id=105401 |
![]() Facon |
| 22.09.2008, 20:44.25 | |
RE: Ferguson fx 7600ucimoc dik doufam ze to s nim bude fungovat :))) |
![]() san |
| 22.09.2008, 22:43.26 | |
@san a Faconhttps://www.parabola.cz/forum/topic-24933/protože jsem to bouchl od stolu tak je to verze 1.93 na verzi 1.97 by Ti neměl fungovat DO a také napiš jestli to pomohlo, tedy to naše snažení.... stává se dost často, že tazatel něco potřebuje a pokud mu je odpovězeno a on pochopí nebo si problém vyřeší reakce není, tedy netýká se to všech @Facon, díky |
![]() Babui |
| 23.09.2008, 18:40.15 | |
RE: Ferguson fx 7600ucitak jak pises nefungovalo to anioctagon ani 1.80 1.97 1.95 ani 1.93 .az 1.91 neni to 100procentni ale zlepsilo se to :))) |
![]() san |
| 23.09.2008, 19:34.49 | |
RE: Ferguson fx 7600ucimá zkušenost u klienta na zakázku:1.slot T+T 2.slot skylink po zapnutí přijímače se mrkni do menu na karty jak nabíhají, tedy okamžitě první, po 10s. hlásí i druhá cryptoworks a funguje to bezvadně, prostě se musí chvíli počkat |
![]() Babui |
| 23.09.2008, 19:58.18 | |
RE: Ferguson fx 7600ucijo mam to tak v 1-T+T ve 2 mam skylink to ja pockam jen jsem to chtel proskoumat za to nepujde lepe ale s tim 1.91 to slape a jeste tam mam emu;) |
![]() san |
| 23.09.2008, 22:53.46 | |
RE: Ferguson fx 7600uci1.93 jde i au dixi a čtečky samozřejmě OK |
![]() Babui |