Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 00:35.34

Problém s FX ferguson vyřešen

V poslední době zde proběhla diskuse na kontabilitu přístupových karet u přístrojů řady FX a to konkrétně kartičky skylink a TT, když jsou obě současně používany. Příčina se projevovala jako neustálý reset (musela se povytáhnout kartička atd.)
Z důvodu, že jsem shodou okolností dnes prodal skylink, tedy známému a on již TT měl musel jsem konat,
Tento problém řeší níže uvedený firmware jak pro verzi 6600 tak i 7600. Co se týká alternativního softweru je vše beze změn a OK
http://www.sat-ulc.eu/ulc/jgs_db.php?action=show&eintrags_id=56153&sid=

http://www.sat-ulc.eu/ulc/jgs_db.php?action=show&eintrags_id=56155&sid=
uživatel
Babui
30.07.2008, 07:41.52

RE: Problém s FX ferguson vyřešen

Jedná se o starší verzi Ferguson Fx-6600cr_2008.03.11_1.93
Zde chodily obě karty bez problémů.
Ovšem jak je to s AU kterou řešil poslední firmware 2.01 ?
uživatel
Facon
30.07.2008, 08:18.16

RE: Problém s FX ferguson vyřešen

v podstatě se musí vypnout update, protože to neustále přepisuje keys
uživatel
Babui
30.07.2008, 09:29.32

RE: Problém s FX ferguson vyřešen

Díky za info.
Pro funkční AU Polsat raději ponechám verzi 2.01 a jednu kartu v modulu.
Tohle je taky řešení, ikdyž poněkud dražší :-(
uživatel
Facon
30.07.2008, 10:13.08

RE: Problém s FX ferguson vyřešen

Prosím samozřejmě, známý má FX 6600, takže je to někde jinde...
uživatel
Babui