| 30.07.2008, 00:35.34 | |
Problém s FX ferguson vyřešenV poslední době zde proběhla diskuse na kontabilitu přístupových karet u přístrojů řady FX a to konkrétně kartičky skylink a TT, když jsou obě současně používany. Příčina se projevovala jako neustálý reset (musela se povytáhnout kartička atd.)Z důvodu, že jsem shodou okolností dnes prodal skylink, tedy známému a on již TT měl musel jsem konat, Tento problém řeší níže uvedený firmware jak pro verzi 6600 tak i 7600. Co se týká alternativního softweru je vše beze změn a OK http://www.sat-ulc.eu/ulc/jgs_db.php?action=show&eintrags_id=56153&sid= http://www.sat-ulc.eu/ulc/jgs_db.php?action=show&eintrags_id=56155&sid= |
![]() Babui |
| 30.07.2008, 07:41.52 | |
RE: Problém s FX ferguson vyřešenJedná se o starší verzi Ferguson Fx-6600cr_2008.03.11_1.93Zde chodily obě karty bez problémů. Ovšem jak je to s AU kterou řešil poslední firmware 2.01 ? |
![]() Facon |
| 30.07.2008, 08:18.16 | |
RE: Problém s FX ferguson vyřešenv podstatě se musí vypnout update, protože to neustále přepisuje keys |
![]() Babui |
| 30.07.2008, 09:29.32 | |
RE: Problém s FX ferguson vyřešenDíky za info.Pro funkční AU Polsat raději ponechám verzi 2.01 a jednu kartu v modulu. Tohle je taky řešení, ikdyž poněkud dražší :-( |
![]() Facon |
| 30.07.2008, 10:13.08 | |
RE: Problém s FX ferguson vyřešenProsím samozřejmě, známý má FX 6600, takže je to někde jinde... |
![]() Babui |