Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 23:28.49

Vantage z nemecka a nove DO

pro ty, co koupili vantage 7100 v nemecku, tak si mohou objednat nove dalkove ovladani na nem. web.strance vantage. Plati se jenom zaslani 20,00 ecek.
uživatel
docdoutnik
30.07.2008, 07:42.27

Re:Vantage z nemecka a nove DO

Je to nové DO vyobrazené na nejakej stránke?
uživatel
tama
30.07.2008, 08:37.52

RE: Vantage z nemecka a nove DO

ano, treba zde...

http://infinito.inshop.cz/inshop/dalkova-ovladani/dalkove-ovladani-vantage-rada-hd-novy-model-akce-vymena.html
uživatel
Hatori