| 29.07.2008, 23:14.27 | |
PANASONIC TH-42PZ8EPoznate niekto tento model plazmy od PANASONICU? Na oficialnej stranke Panasonicu som ho nenasiel a celkovo ho ponuka len zopar neoverenych predajcov. Dizajnovo vyzera presne ako PANASONIC TH-42PX80E. Rozdiel je v tom, ze ho ponukaju ako FULL HD televizor. Chcem ho objednat, len by som sa nerad kopol a kupil nejaku blbost. Dik |
![]() zidane69 |
| 29.07.2008, 23:18.37 | |
RE: PANASONIC TH-42PZ8Epozor na to! Takovéto podmodely si nechávají dělat obchodní řetězce na zakázku za účelem snížení ceny, bývají ořezané od mnoha funkcí. Rv |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 00:18.35 | |
RE: PANASONIC TH-42PZ8ENicméně panel je tam podle specifikace od výrobce (a značení PZ) opravdu full HD (tedy 1920/1080). Zbytek bude ovšem opravdu ořezaný, jak píše poky1. |
![]() Zip |
| 30.07.2008, 02:31.15 | |
RE: PANASONIC TH-42PZ8Ea kolik stoji ten Z model? Pklny model tady asi za 18000CZKhttp://tinyurl.com/37px80e |
![]() gorro |
| 30.07.2008, 07:53.05 | |
RE: PANASONIC TH-42PZ8EZ-řada Panasonicu se liší od X-řady tím, že je FullHD. V dnešní době SD vysílání je kupovat cokoliv HD blbost. Akorát vyniknou ještě víc rozdíly v (ne)kvalitě přijímaného vysílání. Pokud máš obsáhlou sbírku BD disků, PS3 nebo XBOX-360 tak ano, jinak je řešením nákup HDReady TV, v případě Panasonicu X-řada(PX8E,PX80E). Chápu, že mít cokoliv s označením FULLHD musí být "Boží", ale jen pokud je čím krmit.Toť můj soukromý názor. |
![]() meduzka |
| 30.07.2008, 12:47.27 | |
RE: PANASONIC TH-42PZ8EJa by som rad upozornil pripadnych zaujemcov ze tento pristroj ma raz taku spotrebu el. energie ako HD verzia cize okolo 500Wma vstavane v hornej hrane 4 vetraky ktore pri zapnuti nabehnu cize aj zvysena hlucnost.To su moje poznatky ja sa zatial tiez len rozhodujem co by bolo lepsieale ta obrovska spotreba ma odradza. |
![]() jozvlk |
| 30.07.2008, 14:14.56 | |
RE: PANASONIC TH-42PZ8ETechnické údaje jsou na http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAB_4369 ,stačí se jenom pořádně dívat! |
![]() Jaros |
| 30.07.2008, 18:11.53 | |
@Jarosja som sa pozeral, ale na slovenskej verzii oficialnej stranke PANASONICU. A cuduj sa svete nic tam nebolo, naopak na ceskej verzii to tam je. |
![]() zidane69 |